شرکت‌ها

افتتاح میز خدمات مبین‌نت در مراکز ارتباط فردا / آغاز همکاری سبزهای تجارت الکترونیکی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مراسم افتتاح میز خدمات مبین‌نت در مراکز ارتباط فردا، با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره و مدیران شرکت‌های «مبین‌نت» و تجارت الکترونیکی «ارتباط فردا» در مرکز ارتباط فردای پونک برگزار شد. طی توافقات انجام شده میان دو شرکت، در فضای مناسبی از مراکز ارتباط فردا، فروش، پشتیبانی و خدمات سرویس‌های اینترنت شرکت «مبین‌نت» در تهران و سایر استان‌ها به مشتریان ارائه خواهد شد.

افتتاح میز خدمات مبین‌نت در مراکز ارتباط فردا

افتتاح میز خدمات مبین‌نت در مراکز ارتباط فردا

در این نشست سید حامد قنادپور، مدیرعامل شرکت «ارتباط فردا» توضیحاتی در خصوص انواع خدمات قابل‌ارائه که در مراکز ارتباط فردا تحت عنوان پاساژ مالی، مطرح کرد و حسین ریاضی، مدیرعامل شرکت «مبین نت» نیز در مورد خدمات متفاوت شرکت مبین نت و تأکید این شرکت بر مشتری مداری و ارائه محصولات و خدمات جدید و تبلیغات محیطی این شرکت مطالبی را ارائه داد. در ادامه طرفین به لزوم ارائه خدمات نوین و متمایز در راستای افزایش رفاه مشتریان و گسترش همکاری‌های فی‌مابین در آینده تأکید داشتند.

در پایان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی «ارتباط فردا» به مناسبت آغاز این همکاری، لوحی را به‌رسم یادبود به حسین ریاضی مدیرعامل شرکت مبین‌نت اهدا کرد.

منبع: ارتباط فردا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */