شرکت‌ها

بازرگانی مبنا کارت آریا از دستگاه‌های جدید چاپگر صدور آنی کارت و اسکنر چک رونمایی کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت بازرگانی مبناکارت آریا با حضور در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به‌عنوان حامی نقره‌ای از دستگاه چاپگر صدور آنی کارت Smart-70 و اسکنر چک FB-30 رونمایی کرد.

Mabn-Conf-Heydarpoor-Index-way2pay-93-11-12 Mabn-Conf-Index-way2pay-93-11-12a

مهرداد حیدرپور مدیرعامل شرکت بازرگانی مبناکارت آریا در این خصوص گفت: «این شرکت با حمایت نقره‌ای خود همانند سال‌های پیشین در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به‌عنوان حامی نقره‌ای و رونمایی از دو دستگاه جدید چاپگرهای صدور آنی کارت Smart-70 و اسکنر چک FB-30 بر آن بود تا با ارائه خدمات روز دنیا در زمینه اتوماسیون و تجهیزات بانکی در کنار دیگر شرکت‌های فعال تأثیر بسزایی در روند سرعت سیستم بانکی کشور داشته باشد.»

وی افزود: «حضور نمایندگان خارجی بازرگانی مبناکارت در خصوص کارت‌های P.V.C دستگاه‌های صدور آنی و نیز سورتر اسکناس و چک اسکنر از کمپانی‌های GRG-IDP-cardpro و ارتباط نزدیک با مشتریان خود سعی در ارتقاء سطح کیفی و کمی خود در این نمایشگاه داشت.»

GRG Sorter CM100

GRG Sorter CM100

GRG Sorter CM200

GRG Sorter CM200

وی در خصوص سرویس پشتیبانی شرکت که به‌عنوان رکن بسیار مهمی در هر سازمانی می‌باشد گفت: «بازرگانی مبناکارت با توجه به پروژه‌های بزرگی که در اختیار دارد دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی شامل help desk و call center در کل کشور است که با توجه به پشتیبانی بیش از ۴ هزار دستگاه چاپگر کارت با سیستم خدمات پس از فروش بسیار قدرتمند توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید که خود می‌تواند از موارد بارز و برجسته این شرکت در متمایز شدن با دیگر شرکت‌ها باشد.»

مدیرعامل بازرگانی مبناکارت آریا در خصوص علت تغییر نام شرکت تأکید کرد: «با توجه به گسترده شدن فعالیت شرکت مبنا کارت آریا در زمینه تجهیزات بانکی و خدمات PSP ، فعالیت‌های شرکت را تفکیک نموده و ازاین‌پس بانام شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا به‌صورت تخصصی در زمینه ارائه تجهیزات بانکی از آذرماه سال جاری، آمادگی ارائه خدمات به کلیه مشتریان خود را دارد. همچنین شرکت مبنا کارت آریا به فعالیت PSP خود همچنان ادامه خواهد داد و مشتریان می‌توانند با تماس و مراجعه به این شرکت خدمات لازمه را دریافت نمایند.»

مهندس علی‌محمدی مدیر واحد پشتیبانی بازرگانی مبناکارت آریا در راستای محصولات جدید رونمایی شده در نمایشگاه اظهار داشت: «دستگاه چاپگر صدور آنی کارت Smart-70 محصول IDP یکی از معتبرترین تولیدکننده‌های دستگاه‌های چاپگر کارت می‌باشد که با حجم بالای ورودی و خروجی (۵۰۰ کارت) و همچنین ظرفیت بالای ریبون، تحولی نوین در عرصه‌ی صدور آنی کارت در مراکز عظیم با شمارگان چاپ بالا به شمار می‌آید. Smart-70 ساختاری تماماً فلزی دارد که باعث افزایش طول عمر دستگاه شده و همچنین امکان ارتقاء این دستگاه به قابلیت‌هایی اعم از چاپ پشت‌ورو و لمینیت، Smart-70 را از دستگاه‌های دیگر مستثنا کرده است.»

Mabn-Conf-Index-way2pay-93-11-12b Mabn-Conf-n-Index-way2pay-93-11-12Mabn-Conf-Index-way2pay-93-11-12

شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا در راستای تحقق اهداف بانک مرکزی و اجرای هرچه موفق‌تر طرح سامانه چکاوک، اقدام به رونمایی از اسکنر چک FB-30 محصول جدید شرکت معتبر و نام‌آشنای Glory ژاپن نموده است. این دستگاه به‌طور همزمان از پشت‌وروی اسناد (چک و چک‌پول) تصویربرداری می‌کند و همچنین قابلیت خواندن MICR، پشت‌نویسی چک و اسکن رنگی همزمان با تصویربرداری UV را دارد.

با استفاده از تغذیه خودکار دستگاه می‌توان تا ۱۰۰ چک را به همراه تشخیص خطای تغذیه، اسکن کرد. FB-30 همچنین یک شکاف ورودی دستی برای بارگذاری اسناد دارد که می‌تواند کارت‌های پلاستیکی را همانند اسناد بررسی و اسکن کند. ارتباط آسان با کامپیوتر میزبان، استفاده از دستگاه را برای کاربر تسهیل کرده است.

منبع: شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */