راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

ارتباط بین تپسی و کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین گروه گلرنگ در سال جاری برقرار می‌شود

صبح امروز (۳۰ خرداد) مجمع عمومی عادی سالیانه تپسی برگزار شد. در این مجمع مصطفی حسینی، مدیر عامل جدید تپسی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در سال 1402،  اهداف سال جاری را تشریح کرد. این رویداد با حضور بیش از 70 درصد از سهام‌داران برگزار شد و علی ابراهیمی کردلر به عنوان رئیس عضو هیئت مدیره تپسی، ریاست مجمع را برعهده داشت. همچنین مدیرعامل تپسی پس از ارائه آمار عملکرد، به سوالات سهام‌داران پاسخ داد.

به گفته سیدحسینی، ارزش کل سفرهای ناوگان این شرکت در سال 1402 با حضور در 33 شهر و بهره‌مندی از حدود 27 میلیون مسافر و 2.7 میلیون سفیر، 6685 میلیارد تومان بوده است. رشد 64 درصدی درآمد عملیاتی و 178 درصدی سود خالص از دیگر موارد قابل توجه سال گذشته بود.

او همچنین رشد بیش از دو برابری درآمد تپسی در سال جاری را هدف این شرکت عنوان کرد و گفت تپسی در سال 1403 به دنبال ایجاد فضای همکاری با شرکت‌های آفلاین و آنلاین گروه صنعتی گلرنگ، گسترش بازارهای هدف جدید از طریق ارائه سرویس‌های اقتصادی، توسعه بازار در شهرهای با پتانسیل، توسعه و رشد 100 درصدی سرویس پیک و تمرکز بر رشد تپسی گاراژ است.

در پایان این مجمع، میزان سود سهام تقسیمی برای سال 1402، با رای‌گیری حاضرین 200 ریال به ازای هر سهم تصویب شد. گفتنی است سود تقسیمی تپسی در مجمع امروز، نسبت به سال گذشته که مبلغ 31 ریال به ازای هر سهم تقسیم شد، رشد 6.4 برابری را نشان می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.