راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

در پی بخشودگی ۱۰۰درصدی جریمه بیمه شخص ثالث / پی‌پاد امکان خرید بیمه امن و سریع را فراهم کرد

نظر به پیشنهاد رئیس‌کل بیمه مرکزی و موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع‌ عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، به‌ منظور حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه، در راستای ترویج فرهنگ بیمه و به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، ۱۰۰ درصد مبلغ جریمه بیمه شخص ثالث بخشیده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، این بخشودگی برای انواع موتورسیکلت‌های فاقد بیمه‌نامه شخص ثالث از روز پنج‌شنبه دوازدهم بهمن‌ماه تا روز سه‌شنبه بیست‌ونهم اسفندماه سال جاری به مدت ۴۸ روز و برای سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه‌نامه شخص ثالث از روز پنج‌شنبه دوازدهم بهمن‌ماه تا پایان روز جمعه یازدهم اسفندماه به مدت ۳۰ روز است.

باتوجه‌به اینکه بخشودگی صرفاً در صورت خرید بیمه‌نامه شخص ثالث و حوادث راننده با مدت اعتبار یک‌ساله قابل‌ اعمال است، اپلیکیشن پی‌پاد برای تمامی متقاضیان این بخشودگی، امکان خرید امن و سریع بیمه‌نامه را فراهم کرده است. متقاضیان می‌توانند با وارد شدن به صفحه پی‌پاد و دانلود این نرم‌افزار وارد قسمت بیمه شوند و برای خرید بیمه شخص ثالث اقدام کنند.

پی‌پاد اپلیکیشن شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد است که در راستای توسعه راهکارهای پرداخت الکترونیک، به‌عنوان دستیاری امن و سریع تسهیلگر تمامی پرداخت‌های روزمره کاربران است. این اپلیکیشن با ارائه خدمات متنوعی نظیر خرید بیمه، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت قبض، کارت‌به‌کارت، خرید شارژ و… امکان خریدی راحت و بدون صرف وقت را برای کاربران خود فراهم کرده است.

گفتنی است این اپلیکیشن در نهمین و دهمین دوره از جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان که بستری برای شناسایی و معرفی برندهای قابل‌ اعتماد و محبوب از نگاه مصرف‌کنندگان است، موفق به دریافت تندیس زرین این جشنواره شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.