راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف با حمایت توسن‌آکادمی برگزار می‌شود

 پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف «spaghetti contest5»، سوم اسفندماه توسط گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif ICT Group) و با حمایت توسن‌آکادمی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

 مسابقات کدنویسی مبهم رویدادی است که برای تخمین مهارت برنامه‌نویسان در نوشتن کدهای ناخوانا یا در اصطلاح (Dirty Code) برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان طی این رقابت برای حل چالش‌های روز بازار راه‌حل ارائه می‌کنند.

 این مسابقه با رویکرد ﺷﻨﺎﺳﺎیی اﺳﺘﻌﺪادﻫﺎی ﺑﺮﺗﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌نویسی کشور و توسعه مهارت و دانش کسب‌وکاری برنامه‌نویسان در صنعت فناوری اطلاعات کشور برگزار می‌شود و از مهم‌ترین مزیت‌های شرکت در آن برای ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ﻧﻮﯾﺴﺎن می‌توان به یادگیری، تمرین، رﻗﺎﺑﺖ و اﺳﺘﺨﺪام در ﺷﺮکت‌ﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ اشاره کرد.

 کدنویسان برای شرکت در این مسابقه، سوم اسفندماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر رقابت می‌کنند و برگزیدگان این رویداد از امکان استخدام در شرکت‌های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

توسن‌آکادمی با هدف حمایت از آموزش و توسعه برنامه‌نویسی، تبادل تجربه و به‌اشتراک‌گذاری خلاقیت و دانش در جامعه برنامه‌نویسان جوان از این رویداد حمایت می‌کند و به‌عنوان حامی اصلی پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف علاوه بر عضویت در کمیته سیاست‌گذاری، تیم داوری، مشاوره و نظارت بر عملکرد شرکت‌کنندگان، با برگزاری کارگاه آموزشی در خلال برگزاری مسابقه با این رویداد مشارکت دارد.

 مهم‌ترین مأموریت توسن‌آکادمی، توسعه یادگیری و کسب تجربه برای حمایت از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان در ورود به بازار کار است و این مجموعه با هدف انتقال دانش و تجربه در مهرماه ۱۴۰۰ توسط شرکت توسن راه‌اندازی شده است. ورود به توسن‌آکادمی برای تمام علاقه‌مندان آزاد است و دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان می‌توانند به‌راحتی از خدمات و آموزش‌های آن بهره‌مند شوند. پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف، سوم اسفندماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر با حمایت توسن‌آکادمی، پارک علم و فناوری و… در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود و برگزیدگان این رقابت‌ها از امکان استخدام در شرکت‌های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.