راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اسنپ در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داد / تمدید طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس تا پایان سال ۱۴۰۲

اسنپ با هدف حمایت از گروه‌های مختلف جامعه، طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده مبتلا به ام‌اس را تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اسنپ، طرح معافیت از پرداخت کمیسیون برای کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس از خرداد ۱۴۰۱ شروع شد و تا به امروز ۱۹۹ کاربر راننده‌ مبتلا به ام‌اس از این معافیت بهره‌مند شده‌اند. این رانندگان از خرداد ۱۴۰۱ تا انتهای مهرماه ۱۴۰۲ از پرداخت کمیسیون سفرهای خود به ارزش یک میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان معاف شدند. اکنون این معافیت تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید شده است.


نحوه‌ دریافت معافیت از کمیسیون ویژه‌ کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس


  • افرادی که تاکنون به‌عنوان راننده در ناوگان اسنپ ثبت‌نام نکرده‌اند: افراد مبتلا به ام‌اس که کارت عضویت در انجمن ام‌اس ایران را دارند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین از طریق سامانه‌ ثبت‌نام غیرحضوری اسنپ، شماره‌ تلفن و کد ملی ثبت‌شده‌ خود را به انجمن ام‌اس اطلاع دهند.
  • افرادی که در حال حاضر عضو ناوگان اسنپ هستند: کاربران راننده‌ای که در حال حاضر عضو اسنپ هستند هم می‌توانند با ارائه مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، شماره‌ تلفن و کد ملی ثبت‌شده) به انجمن ام‌اس در این طرح شرکت کنند.
  • همچنین افرادی که قبلاً در طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس ثبت‌نام کرده‌اند، این معافیت به طور خودکار برایشان تمدید می‌شود.

انجمن ام‌اس به‌ صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند یا به‌تازگی ثبت‌نام کرده‌اند در اختیار این شرکت قرار می‌دهد تا از پرداخت کمیسیون معاف شوند.


حمایت اسنپ از کاربران راننده با معافیت از کمیسیون


اسنپ از ابتدای فعالیتش تاکنون همراهی با افراد دارای معلولیت و افراد با شرایط خاص را یکی از اولویت‌های مسئولیت‌های اجتماعی خود قرار داده است.

این شرکت در این راستا طرح ویژه‌‌ معافیت از کمیسیون را برای افراد دارای معلولیت، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌‌ شهدا اجرا کرده است. علاوه بر این، به صورت دوره‌ای گروه‌های مختلف ازجمله زنان سرپرست خانوار، بیماران خاص مانند بیماران مبتلا به هموفیلی و ام‌اس نیز از پرداخت کمیسیون معاف شده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.