راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اکسکوینو امکان تسویه آنی در هر لحظه را برای کاربران فراهم‌ کرد

کاربران پلتفرم ارز دیجیتال اکسکوینو می‌توانند با استفاده از قابلیت تسویه آنی، حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته به‌صورت فوری و مستقیم به دارایی‌های خود دسترسی پیدا کنند.

در دنیای ناپایدار رمزارزها، هر ثانیه ارزشمند است. بر همین اساس، اکسکوینو، پلتفرم خریدوفروش رمزارز با درک عمیق نیاز به دسترسی سریع و کم‌دردسر به دارایی‌ها، این موقعیت را برای کاربران خود فراهم کرده تا در هر ساعت از شبانه‌روز، به‌صورت آنی امکان تبدیل سرمایه خود، برای استفاده از موقعیت‌های لحظه‌ای بازار ارز دیجیتال را داشته باشند.


مزایای تسویه آنی اکسکوینو


دسترسی شبانه‌روزی، حتی در روزهای تعطیل: کاربران اکسکوینو هم‌اکنون می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی وجوه خود را برداشت و با اطمینان بیشتری آنها را مدیریت کنند و دیگر نیازی به انتظار برای آغاز ساعات کاری و هماهنگ‌شدن با سیکل‌های پرداختی بانک‌ها ندارند.

همراهی با جریان‌های لحظه‌ای بازار: برخلاف بازارهای سنتی مانند اوراق بهادار، طلا و غیره، بازارهای ارزهای دیجیتال محدودیت ساعتی ندارند و ۲۴ساعته فعال هستند؛ بنابراین، برداشت‌های فوری این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند با سرعت بیشتری به اتفاقات و تغییرات بازار واکنش نشان دهند. این موضوع موجب می‌شود تصمیمات به‌موقع بگیرند و با جریان روندهای نوظهور سرمایه‌گذاری حرکت کنند.

پشتیبانی با پروتکل‌های امنیتی پیشرفته: امنیت کاربران همواره یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های اکسکوینو است. همانند کلیه قابلیت‌های دیگر این پلتفرم رمزارزی، کلیه برداشت‌های فوری نیز برای محافظت از دارایی‌ها، حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته، توسط پروتکل‌های امنیتی پیشرفته پشتیبانی می‌شوند.

افزایش کاربرمحوری: توسعه قابلیت تسویه آنی، یکی از تعهدات اکسکوینو برای بهبود تجربه کاربر و افزایش کاربرمحوری است.

اکسکوینو در طول شش سال فعالیت خود، با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، سهم ویژه‌ای در تغییر چشم‌انداز ارزهای دیجیتال در ایران دارد. این پلتفرم همواره در تلاش بوده با در دسترس قرار دادن دارایی‌های کریپتویی و پاسخگویی به نیاز کاربران، بستر معاملاتی مطمئنی فراهم کند. این پلتفرم رمزارزی هم‌اکنون با پشتیبانی از بیش از ۲۶۰ رمزارز و ۲۲۰ جفت‌ارز، یکی از متنوع‌ترین کیف پول‌های موجود در بازار را به جامعه رمزارز ایرانی ارائه می‌دهد.

پلتفرم ارز دیجیتال اکسکوینو به‌تازگی با رونمایی از ویژگی دمو تریدینگ یا همان بازار آزمایشی این فرصت را به علاقه‌مندان به یادگیری بازار رمزارزها و همچنین کاربران خود داده بود تا با استفاده از ۱۰،۰۰۰ تتر مجازی (V-USDT)، در محیطی مشابه بازار واقعی، رمزارزهای محبوب بازار را بخرند، بفروشند و معامله کنند که با استقبال ویژه‌ای نیز روبه‌رو شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.