راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

چهارمین مسابقه برنامه‌نویسی کدناک دانشگاه شریف با حمایت داتین برگزار می‌شود

چهارمین دوره مسابقه برنامه‌نویسی کدناک، با حمایت داتین، روز جمعه، ۲۹ اردیبهشت‌ماه در دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی داتین، کدناک یک رویداد برنامه‌نویسی است که هرساله توسط ورودی‌های دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شریف برگزار می‌شود و داتین به‌عنوان حامی چهارمین دوره این مسابقه حضور دارد و همراه دانشجویان خواهد بود. هدف از برگزاری مسابقه برنامه‌نویسی کدناک، افزایش مهارت‌های برنامه‌نویسی، کار تیمی و هنر حل مسئله شرکت‌کنندگان است و در سه بخش الگوریتمی، آموزشی و استراتژیک برگزار می‌شود.

آرمان ساجدی‌نژاد، مدیر توانمندسازی داتین که به‌عنوان سخنران در این رویداد دانشجویی حضور دارد، در خصوص حمایت داتین از کدناک می‌گوید: «هدف داتین، حمایت از دانشجویان مستعد و توانمند کشور در حوزه برنامه‌نویسی و همچنین گفت‌وگوی مستقیم با دانشجویان در مورد مسائل جاری صنعت فناوری اطلاعات است. ما در داتین تلاش می‌کنیم همواره ارتباط‌مان را با بدنه دانشگاه زنده نگه داریم و با توانمندسازی دانشجویان بتوانیم به رشد علمی و دانش آنان کمک کنیم که در این راستا، مدرسه داتین را را‌ه‌اندازی کرده‌ایم. اعتقاد داریم رشد و توسعه سازمانی با حضور افراد توانمند و مستعد اتفاق می‌افتد.»

شرکت در این رویداد به‌صورت گروهی و در قالب تیم‌های دونفره است و یکی از تفاوت‌های مهم این دوره کدناک با دوره گذشته، برگزاری مسابقه‌ای استراتژیک آمیخته با خلاقیت در کنار مسابقه مسئله‌محور است. این دوره از مسابقه، فارغ از سطح مهارت برنامه‌نویسی دانشجویان، می‌تواند برای همه جذاب و چالش‌برانگیز باشد؛ چراکه برای به‌دست آوردن بهترین استراتژی در این بازی، خلاقیت حرف اول را می‌زند.

عنوان سخنرانی مدیر توانمندسازی داتین، آشنایی با مسیرهای شغلی داتین است و می‌خواهد در چهارمین دوره مسابقه کدناک به طرح مطالبی در خصوص فرصت‌های شغلی شرکت‌های آی‌تی حوزه بانکی بپردازد. همچنین لیلا نعمتی احمدآباد، مالک سرویس خدمات اجتماعی و ارتباطی داتین به‌عنوان منتور در این مسابقه حضور دارد تا با انتقال تجربه و دانش خود، شرکت‌کنندگان را برای رسیدن به پاسخ درست راهنمایی کند.

علاقه‌مندان برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس سایت این مسابقه مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.