خبر شرکت‌ها پرداخت

دیجی کالا برترین کسب‌وکار حوزه تجارت الکترونیک شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دیجی ‏کالا به عنوان برترین کسب‌وکار حوزه تجارت الکترونیک در چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شد و توسط وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، دکتر محمود واعظی مورد تقدیر قرار گرفت. چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور رئیس‌جمهور دکتر حسن روحانی، وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات و معاونین این وزارت خانه برگزار شد.

 دیجی کالا برترین کسب‌وکار حوزه تجارت الکترونیک شد

دیجی کالا برترین کسب‌وکار حوزه تجارت الکترونیک شد

یکی از محورهای مهم سخنرانی رئیس‌جمهور و وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات در این مراسم، موضوع زیر ساخت و پهنای باند بود و بر عزم دولت بر افزایش قابل توجه پهنای باند تاکید شد. بر این اساس دیجی کالا به عنوان شاخص‌ترین کسب‌وکار در حوزه تجارت الکترونیک از نقطه نظرات مطرح شده ابراز حمایت کرده و آمادگی خود را برای هر گونه همفکری و همکاری در جهت پیشرفت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به خصوص تجارت الکترونیک اعلام می‌کند.

منبع: دیجی کالا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */