راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دومین رقابت استانی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ در بندرعباس برگزار شد

دومین رقابت استانی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ در استان هرمزگان و با معرفی ایده‌های برتر برای حضور در مرحله نهایی این رقابت در نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس 2023، به میزبانی شهر بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط‌ عمومی پارک فناوری پردیس، در مرحله نخست این رقابت، 22 تیم‌ توسط داوران ارزیابی و به عنوان برگزیده به بخش حضوری راه یافتند. در بخش حضوری از میان این طرح های ارائه شده، ایده‌های «بوم وند» و «ژیوانو» به ترتیب اول و دوم شدند.
گفتنی است به دو تیم برتر این رقابت، از طرف پست بانک ایران، مبلغ 5 میلیارد ریال تسهیلات به همراه 50میلیون ریال هدیه به عنوان جایزه نقدی تعلق گرفت.
همچنین دو تیم برتر، مجوز راهیابی به فینال اینوتکس پیچ که در تاریخ 19 تا 22 اردیبهشت ۱۴۰۲ در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود را کسب کردند.
استان خراسان رضوی و شهر مشهد به عنوان مقصد بعدی اینوتکس پیچ در تاریخ 20 بهمن انتخاب شده است.


شایان ذکر است، رویداد اینوتکس پیچ به همت دبیرخانه اینوتکس در استان‌های اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، اردبیل و تهران برگزار می‌شود.
مخاطبان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینوتکس‌پیچ مراجعه کنند. اینوتکس‌پیچ یکی از بخش‌های پرطرفدار نمایشگاه اینوتکس که برای ششمین سال متوالی در ۵ استان با همراهی پست‌بانک ایران برگزار می‌شود.
اینوتکس‌پیچ یکی از بخش‌های پرطرفدار نمایشگاه اینوتکس است که برای ششمین سال متوالی در ۵ استان و با همراهی پست‌بانک ایران برگزار می‌شود.

منبع روابط عمومی پارک فناوری پردیس
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت