راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

کسب رکورد جدید ستاره‌ اول / هفت هزار میلیارد تومان فروش در سال مالی 1401

شرکت ستاره‌ اول اعلام کرده که مجموع فروش این شرکت در سال مالی منتهی به پایان آذرماه ١۴٠١ به رکورد هفت هزار میلیارد تومان رسیده است.

بنا بر گزارش روابط‌ عمومی این شرکت، ستاره اول توانسته با رشد ۵٢درصدی فروش خود در سال‌ جاری نسبت به سال مالی قبل، به هفت هزار میلیارد تومان فروش و افزایش ٧.۵ میلیون‌ نفری اعضای خانواده بزرگ ستاره‌ اول دست یابد؛ به‌ طوری‌ که تعداد کل مشتریان این شرکت به بیش از ۵۶ میلیون نفر رسیده است.

فارغ از موفقیت در فروش و کسب رکورد تازه، در این سال مالی و در راستای تکمیل خدمات، کد دستوری #١* (ستاره یک مربع) در تمامی اپراتورها فعال شده و مشترکین هر سه اپراتور قادر به استفاده از خدمات ستاره‌ اول هستند. 

ستاره‌ اول به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ همراه‌ اول از سال ١٣٩۴ با هدف ارائه‌ سرویس‌های هوشمند و نوآورانه مبتنی بر خدمات اپراتوری و فناوری مالی شروع به فعالیت کرده و در دو سال اخیر موفق به کسب رتبه اول بهره‌وری کل عوامل در گروه رایانه و خدمات وابسته (طبق IMI-100) شده است.

این شرکت با بهره‌مندی از توان فنی پرسنل خود نسبت به طراحی و پیاده‌سازی محصولاتی همچون کد دستوری #١*، اپلیکیشن ستاره‌‌‌یک، تلفن گویای ١٠٠* و سایت رندترین اقدام کرده و در بستر این محصولات، خدمات متنوعی از جمله فروش شارژ و بسته اینترنتی، پرداخت قبوض، فروش سیم‌کارت، فروش بیمه‌نامه، خدمات گردشگری و… در حال حاضر ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.