راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دیجی‌پی‌ تا ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلندمدت و سرویس BNPL به کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌دهد

دیجی‌پی اعلام کرده که شرکت‌ها و سازمان‌ها تا پایان دی‌ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند برای استفاده از سرویس‌های اعتباری این مجموعه که شامل خرید اقساطی (با اقساط بلندمدت) و خرید اعتباری BNPL یا «الان بخر و بعداً پرداخت کن!» (با بازپرداخت کوتاه‌مدت) است با این شرکت وارد مذاکره شوند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این مجموعه با طرح سرویس خرید اقساطی (با بازپرداخت بلندمدت) در تلاش است به سازمان‌ها کمک ‌کند تسهیلات مورد نیاز کارکنان‌ خود را بدون نیاز به طی روندهای سنتی و پیچیده، در فرآیندهایی ساده‌ و تسهیل‌شده به آنها ارائه کنند. کارکنان این تسهیلات را طی ۱۲ تا ۱۸ ماه باید بازگردانند.

سرویس خرید اعتباری یا BNPL هم سرویس دیگری ا‌ست که شرکت‌ها می‌توانند با همکاری دیجی‌پی، برای هر یک از کارکنان خود متناسب با توان بازپرداخت آنها، مبلغی را به‌ عنوان اعتبار در نظر بگیرند. این اعتبار در ابتدای هر ماه شارژ می‌شود و کاربر می‌تواند خریدهای خود را با تجربه پرداخت‌های یک‌کلیکی انجام دهد و در ابتدای ماه بعد اعتبار استفاده‌شده را تسویه کند.

در این روش، سازمان خدمات‌گیرنده مشخص می‌کند هر یک از کارکنان به تناسب توان بازپرداخت خود چه مبلغی را برای خرید دریافت کنند.

«گروه صنعتی ایران خودرو»، دارندگان کارت آسان‌خرید تجارت، کارکنان متروی تهران و شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و معتبر دیگر از جمله تجربه‌های موفق این همکاری بوده‌اند که سرویس‌های اعتباری و خرید اقساطی دیجی‌پی برای ده‌ها هزار نفر از کارکنان آنان فعال شده است.

شرکت دیجی‌پی همچنین از افراد و سازمان‌های علاقه‌مند دعوت می‌کند با معرفی مشتریان جدید در زمینه‌ سرویس‌های اعتبار سازمانی، از پاداش همکاری بهره‌مند شوند.

تمامی متقاضیان حقوقی و سازمانی، همچنین افراد علاقه‌مند به همکاری برای معرفی مشتریان جدید می‌توانند با مراجعه به صفحه اعتبار سازمانی در وب‌سایت دیجی‌پی یا تماس با این شرکت از طریق شماره ۰۲۱۶۱۹۳۰۴۰۰ ضمن دریافت اطلاعات بیشتر درباره این طرح، درخواست خود برای دریافت اعتبار سازمانی یا معرفی مشتریان جدید را به ثبت برسانند.

منبع دیجی‌پی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت