راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

اعضای جدید هیئت‌مدیره همراه اول معرفی شدند

همراه اول در مراسمی اعضای جدید هیئت‌مدیره خود را انتخاب کرد. براساس اعلام این شرکت، سعید مارکلایی و حسین میرزاپور به‌عنوان اعضای جدید هیئت‌‌مدیره اپراتور اول کشور معارفه شدند.

حسین میرزاپور در حالی به‌عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره همراه اول انتخاب شد که روز گذشته، 13 آذر از کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خارج شد. عیسی زارع‌پور، رئیس کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به‌منظور پرهیز از تعارض احتمالی منافع اپراتورها با مأموریت‌های کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با درخواست حسین میرزاپور و شهاب جوانمردی برای خروج از عضویت در این کمیسیون موافقت کرده بود.

سعید مارکلایی و حسین میرزاپور جایگزین بابک تراکمه و سیدمجید صدری، اعضای پیشین هیئت‌مدیره همراه اول شدند.

اعضای جدید هیئت‌مدیره شرکت همراه اول

حسین میرزاپور در حال حاضر مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور راهبردی و بین‌الملل است و سوابقی چون قائم‌مقام پژوهشکده سیاستگذاری علم و فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف و رئیس کارگروه داده و حکمرانی ستاد هوشمندسازی و اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، بنیانگذاری و مدیریت نهادهایی چون آزمایشگاه داده و حکمرانی را در کارنامه کاری خود دارد.

از سوی دیگر سعید مارکلایی، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف است و دکترای حرفه‌ای DBA از دانشگاه شهید بهشتی دارد.

در کارنامه کاری او هم سوابقی همچون معاون خدمات مشتریان همراه اول، عضو هیئت‌مدیره هلدینگ مبین ایران، مدیر SBU سلامت هوشمند فناپ، مدیرعامل شرکت اتیک‌پارس شرکت فناپ و معاون برنامه‌ریزی و توسعه مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت دیده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت