راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره تراکنش برنده؛ جشنواره‌ای مختص پذیرندگان پرداخت‌الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت‌الکترونیک پاسارگاد از بهمن‌ماه سال گذشته در راستای ارج‌نهادن به پذیرندگان خود، جشنواره‌ «تراکنش برنده» را راه‌اندازی کرد.

این جشنواره در ماه‌های بهمن و اسفند 1400 با عنوان «404» آغاز شد و در ماه‌های شهریور و مهر با نام «205» پایان یافت. در این دوره از جشنواره پرداخت‌الکترونیک پاسارگاد دو هزار و 636 برنده انتخاب شدند و جوایز خود را دریافت کردند.

از مزیت‌های جشنواره تراکنش برنده در میان جشنواره‌ها و قرعه‌کشی‌هایی که تاکنون برگزار شده، می‌توان به امکان انتخاب جایزه توسط برندگان از میان جوایز موجود در نرم‌افزار سانیار اشاره کرد. همچنین این امکان در اختیار پذیرندگان شرکت پرداخت‌الکترونیک پاسارگاد قرار دارد تا در طول دوره جشنواره در هر ماه جمع امتیازات خود را مشاهده کنند. ضمن امکانات قرعه‌کشی و جشنواره، سانیار خدمات متنوعی، علاوه بر امکان دریافت گزارش تراکنش در کمتر از 10 دقیقه برای پذیرندگان این شرکت ایجاد کرده که سریع‌تر بتوانند خدمات مورد نیاز خود مانند بازنشانی رمز، دریافت گزارش تجمیعی، دریافت گزارش تراکنش، درخواست رول و… را در دسترس داشته باشند.

طبق اعلام این شرکت، جشنواره تراکنش برنده در ماه آتی مجدد برگزار خواهد شد و پذیرندگان فرصت خواهند داشت با نظر به شرایط جشنواره از برندگان آن باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.