راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

الکامپ 26، بار دیگر به تعویق افتاد / نصر کشور: شرکت‌ها انصراف دادند

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای از تعویق زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ 26 خبر داد. براساس اعلام نصر کشور، زمان جدید برگزاری الکامپ هنوز مشخص نیست.

سازمان نصر کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) که قرار بود پس از دو سال وقفه ناشی از شرایط کرونایی کشور، در بازه زمانی 19 تا 22 آبان 1401 در تهران برگزار شود، به دلیل انصراف تعدادی از شرکت‌ها طی هفته‌های اخیر و طبق اعلام پیمانکار برگزارکننده نمایشگاه به تعویق افتاد.

در اطلاعیه نصر کشور تٲکید شده این مصوبه تیرماه سازمان نصر کشور، با پیگیری و برنامه‌ریزی نصر استان تهران برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر الکامپ، منجر به استقبال چشمگیر اعضای سازمان در تهران و دیگر استان‌های کشور شد و تعداد قابل توجهی از آنها آمادگی خود برای حضور در بزرگترین جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور را اعلام و ثبت‌نام را نهایی کردند.

با این حال، به دلیل انصراف تعدادی از شرکت‌ها طی هفته‌های اخیر و طبق اعلام پیمانکار برگزارکننده نمایشگاه، با شرایط موجود امکان برگزاری الکامپ26 وجود ندارد.

نصر کشور اعلام کرد تصمیم‌گیری درباره زمان آتی برگزاری نمایشگاه نیز منوط به دریافت نظرات اعضای صنف و بررسی زمان مناسب است و متعاقباً اتخاذ و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.