راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نخستین مجموعه‌رویداد درباره کسب‌وکار با محوریت بررسی بانکینو برگزار می‌شود

نخستین رویداد از سلسله‌رویدادهای درباره کسب‌وکار (About Business) با محوریت بررسی کسب‌وکار نئوبانک بانکینو عصر روز دوشنبه 28 شهریورماه ۱۴۰۱ در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

به گزارش آژانس ارتباطات‌گرا، گفت‌وگو و کنکاش درباره چالش‌های کسب‌وکارهای حوزه اقتصاد دیجیتال و تحلیل فراز‌وفرود آنها از زمان پیدایش و در مسیر توسعه، باعث رشد دانش و تجربه جمعی اهالی اکوسیستم نوآوری می‌شود و به ساخت جامعه‌ای خلاق و مبتنی بر توسعه انسانی پایدار کمک می‌کند.

از آنجا که هر کسب‌وکاری قصه‌ای برای تعریف‌کردن دارد، قصد رویداد AB (About Business) این است که پای قصه کسب‌وکارها بنشیند، داستان‌های موفقیت آنها را بشنود و درباره راهکارهای رفع چالش‌ها گفتگو کند.

در این رویداد، تجربیات کسب‌وکار نئوبانک بانکینو، دلایل موفقیت‌ها و شکست‌ها و نیز نقطه‌عطف این کسب‌وکار با حضور محسن زادمهر، مدیرعامل بانکینو بررسی و تحلیل می‌‌شود.

تحلیل مزیت‌ها و تمایز بانکداری سنتی و نئوبانک، مروری بر اتفاقات بانکداری دیجیتال و رشد صنعت فین‌تک و فناوری‌های مالی از دیگر موضوعاتی است که قرار است مطرح شود.

اولین رویداد AB‌ با همکاری دانشگاه خاتم و مکتب فناپ عصر روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۴۰۱ از ساعت 17 تا 19 در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

این رویداد از طریق تلویزیون اینترنتی آیو به‌صورت آنلاین پخش می‌شود و علاقه‌مندان به ثبت‌نام و حضور می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.