راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

کمپین تپسی برای تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان کم‌برخوردار آغاز شد

در آستانه آغاز سال نو تحصیلی، تپسی با همکاری مؤسسه خیریه «پیام امید»، کمپینی با هدف تهیه بسته‌های لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار سیستان‌و‌بلوچستان طراحی کرده است. در این کمپین، کاربرانی که عضو باشگاه مشتریان تپسی هستند، می‌توانند با استفاده از امتیازهایشان در این باشگاه، به تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان کم‌برخوردار کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی تپسی، با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، حال‌و‌هوای اول مهر فضای شهر را پر می‌کند. بعد از گذشت دو سال تحصیلی غیرحضوری، امسال دانش‌آموزان علاوه بر اینکه ذوق و شوق تهیه لواز‌م‌التحریر نو را دارند، مشتاق حاضر شدن سر کلاس‌های درس در کنار دوستان‌شان نیز هستند، اما در این بین نباید فراموش کنیم که کودکان کم‌برخوردار در مناطق محروم بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک هستند.


چطور به این کمپین بپیوندیم؟


کاربران تپسی می‌توانند بدون پرداخت هزینه و تنها با ستاره‌های خود در باشگاه مشتریان در این کار نیک سهیم باشند. در این طرح کاربران به ازای هر 500 ستاره در تهیه جامدادی و به‌ ازای هر 5000 ستاره در تهیه کوله‌پشتی دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار سیستان‌و‌بلوچستان کمک می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با ستاره‌هایشان در تپسی، حامی دانش‌آموزان مناطق محروم شوند. برای انجام این کار نیک، مراحل زیر را دنبال کنید:

اگر در حال حاضر عضو باشگاه مشتریان تپسی هستید، می‌توانید از منوی اپلیکیشن، تعداد ستاره‌های خود را مقابل گزینه سفینه تپسی مشاهده کنید و با لمس این قسمت، وارد باشگاه شوید.

اگر عضو باشگاه مشتریان نیستید، از منوی اپلیکیشن، گزینه سفینه تپسی را انتخاب و ثبت‌نام کنید تا علاوه بر دریافت امتیاز هدیه ثبت‌نام، امتیازهای گذشته خود را نیز دریافت و از آنها استفاده کنید.

در مرحله بعد، وارد فروشگاه تپسی شوید. در این صفحه می‌توانید از قسمت نیکوکاری در تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان مناطق محروم سهیم باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[logo_showcase id=”298325″]