راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ارائه سرشماره‌های رند پیامکی توسط جیرینگ

شرکت پرداخت اول کیش(جیرینگ)، به عنوان گسترده‌ترین شبکه فروش پیامک همراه اول، سرشماره ویژه پیامک انبوه (***۷۰۰۷) را برای واگذاری شماره‌های رند و اختصاصی ویژه مشتریان خود مهیا ساخته است.

به گزارش روابط عمومی جیرینگ، اختصاص شماره‌های سه یا چهاررقمی پس از سرشماره، بسته به نیاز مشتریان امتیازی است که جیرینگ برای مشتریان سازمانی و کسب‌وکارهای خرد و کلان در نظر گرفته است. انتخاب و استفاده از شماره‌های رند جیرینگ، ضمن صرفه‌جویی در هزینه Mask (درج نام برند به‌جای شماره)، امکان پاسخگویی مشترک به متن پیامک را نیز فراهم خواهد ساخت.

سرشماره ۷ که از سوی همراه اول صرفاً اختصاص به موضوعات مالی، بانکداری و پرداخت دارد، فرصت مناسبی برای مشتریان جیرینگ مهیا ساخته تا پیامک‌های انبوه خود را بدون نگرانی از ماهیت تبلیغاتی خطوط نزد گیرندگان ارسال کنند.

جیرینگ آمادگی دارد منطبق بر سرشماره اختصاص‌یافته به هر مشتری، یک سرکد ویژه (USSD) مشابه سرشماره رند آن سازمان نیز در اختیار مشتری خود قرار دهد.

سرشماره رند پیامکی جیرینگ این فرصت را به سازمان‌ها و نهادها می‌دهد تا با حذف هزینه بالای سرویس Mask (درج نام برند به جای شماره) و سرشماره‌ای اختصاصی متناسب با نام کسب‌وکار، شماره تماس یا اعداد مد نظر خود را در اختیار داشته باشند.

شرکت پرداخت‌اول کیش، با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و موفق در ارائه خدمات پیامک انبوه به‌ویژه در حوزه بانکی و مالی، آمادگی دارد نیازهای به‌روز مشتریان را از طریق وب‌سایت جیرینگ یا شماره تماس معاونت تجاری (۰۲۱۴۲۷۷۷) پاسخگو باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.