راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سداد در رتبه سوم بیشترین مبلغ تراکنش مرداد ۱۴۰۱ قرار گرفت

بر اساس آمارهای شاپرک، شرکت پرداخت‌الکترونیک سداد در مرداد ۱۴۰۱ توانست با یک پله ارتقا در بین دیگر شرکت‌های PSP به لحاظ سهم مبلغی از کل ابزارهای پذیرش، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی سداد، با این افزایش که در ادامه روند رو به صعود ماه‌های قبل حاصل شده، سداد در جایگاه سومین شرکت خدمات پرداخت قرار گرفت.

سداد با اختصاص سهمی معادل ۱۲.۰۸ درصد از مبلغ کل تراکنش‌های انجام‌شده در شبکه پرداخت، یکی از سه شرکت‌ پیشتاز در حوزه ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی است.

موفقیت در افزایش سهم از مبالغ تراکنش‌ها با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در شش‌ماهه اخیر و با هدف ایفای نقش موثرتر در بهبود تراز منابع و مصارف بانک ملی حاصل شده است. سداد پیش‌بینی کرده با اجرای برنامه‌های گسترده‌ای در قالب «طرح پذیرنده ملی» که به طور مشترک با همکاری پرداخت‌الکترونیک سداد و بانک ملی عملیاتی خواهد شد، روند ارتقای جایگاه سداد در شبکه پرداخت کشور ادامه یابد.

هشتادوششمین گزارش اقتصادی شاپرک روز گذشته منتشر شد. براساس این گزارش در مردادماه ۱۴۰۱، بالغ بر ۳.۷۱۶ میلیون تراکنش با ارزش ۶.۷۶۲ هزار میلیارد ریال در شبکه الکترونیک پرداخت‌کارت پردازش شده که نسبت به تیرماه کاهش ۱.۴۶درصدی در تعداد و کاهش ۱.۳۸درصدی در ارزش ریالی داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.