راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

با ازکی‌پی و اعتبار تالی خدمات پزشکی دریافت کنید، بعداً بپردازید / خرید اعتباری خدمات سلامت و پزشکی

ازکی‌وام در سرویس جدید خود به نام «ازکی‌پی»، امکان خرید اعتباری خدمات سلامت و پزشکی را در هومکا فراهم کرده است. افراد در این سرویس می‌توانند از ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومان خدمات اعتباری دریافت و هزینه آن را آخر ماه یا به‌مرور پرداخت کنند.

به گزارش روابط‌عمومی ازکی‌وام، خرید اعتباری به روش BNPL، راه‌حلی است که اکنون در دنیا به‌عنوان جایگزینی برای کارت اعتباری شناخته شده است. همچنین پیش‌بینی شده که تا سال ۲۰۲۵ از هر چهار خریدار، یک نفر با این روش خرید خواهد کرد. در ایران نیز این روش در شرایطی که قیمت‌ها دچار نوسان است، می‌تواند به‌عنوان ابزار مؤثری در خرید تلقی شود.


خدمتی برای رفع نیازهای روزمره


ازکی‌وام به‌عنوان پلتفرم ارائه‌دهنده خدمات اعتباری از دو ماه گذشته سرویس جدید خود به نام ازکی‌پی را در حوزه اعتباردهی خرد ارائه داده و کاربران سازمانی و عادی می‌توانند از این خدمت برای رفع نیازهای روزمره خود استفاده کنند.

در ازکی‌پی افراد می‌توانند در دسته‌های مختلفی از فروشگاه‌ها مانند مد و پوشاک، سلامت و پزشکی، گردشگری و غیره به‌صورت اعتباری خرید کنند و هزینه آن را آخر ماه یا در پنج قسط بپردازند.

در حال حاضر ازکی‌پی با اعتبار تالی، در حوزه پزشکی و سلامت، از طریق مجموعه هومکا خدمات اعتباری ارائه می‌دهد تا افراد بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها، بتوانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند و دغدغه پرداخت هزینه در لحظه را هم نداشته باشند.


دریافت اعتبار بدون ضامن و وثیقه


افراد به‌عنوان کاربران عادی یا سازمانی، برای دریافت خدمات اعتباری ازکی‌پی در هومکا کافی است به سایت ازکی‌وام مراجعه و با ثبت‌نام در ازکی‌پی از ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومان اعتبار دریافت کنند.

برای دریافت این اعتبار نیازی به ضامن نیست و فقط با وارد کردن شماره تماس و کد ملی این اعتبار به افراد ارائه می‌شود. با دریافت این اعتبار افراد می‌توانند از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام در دسته‌های مد و پوشاک، لوازم آرایشی، گردشگری، خواروبار، سلامت و پزشکی و غیره در لحظه خرید کنند و هزینه آن را ماه بعد یا به‌صورت اقساطی در پنج قسط بپردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.