راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

معرفی سامانه شعبه یاب شعب بانک آینده

سامانه شعب بانک آینده، یک برنامه کاربردی قابل نصب بر روی تمامی تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها با سیستم عامل اندروید و IOS می‌باشد که  اقدام به فراهم کردن اطلاعات کاربردی از قبیل نشانی، تلفن و نمابر تمامی شعب بانک آینده در سراسر کشور نموده‌است.

ayande-shobe-yab-app-way2pay-92-11-20a

ویژگی‌های اپلیکیشن شعبه یاب بانک آینده

ویژگی‌های منحصر به فرد این سامانه که مشابه آن در هیچ یک از برنامه‌های کاربردی بانک‌های دیگر وجود ندارد، عبارت است از مسیریابی نزدیک ترین شعبه و اعلام وضعیت خودپرداز به مشتریان. این سامانه با فراهم کردن امکان جستجوی شعب و یا جستجوی شعبه‌ای خاص از بانک آینده می‌تواند اطلاعات کلی از قبیل، نشانی، تلفن، نمابر را در اختیار مشتریان قرار دهد. علاوه بر این، امکان مشاهده وضعیت خود پرداز برای کاربران فراهم گردیده‌ است.

ayande-shobe-yab-app-way2pay-92-11-20

دانلود و نصب اپلیکیشن شعبه یاب بانک آینده

کاربران می‌توانند با مراجعه به سامانه‌هایApp Store جهت آی پد و گوشی‌های IOS و کافه‌بازار (جهت تبلت و گوشی‌های اندروید)، با جستجوی کلماتی همچون، “بانک”، “آینده”، “بانک آینده” با حروف فارسی و یا لاتین به یافتن برنامه کاربردی “سامانه شعب آینده” از سامانه‌های ذکر شده اقدام نمایند .

برای آشنایی بیشتر با این خدمت جدید، می‌توانید به بخش «نوآوری های آینده» یا «نرم‌افزار ارتباط با آینده» تارگاه بانک آینده مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.