بانک‌تک (BankTech)

خرید بلیت سینما از طریق تلفن همراه؛ خدمتی جدید از بانک پاسارگاد

pasargad-Cinema-ticket-way2pay-92-11-12بانک پاسارگاد با توجه به رسالت و اهتمام گسترده‌ای که در حمایت همه جانبه از حوزه فرهنگ و هنر ایران زمین بر خود لازم می‌داند، امکان جدیدی را برای علاقه مندان حوزه فیلم و سینمای ایران فراهم آورده است.

با ارایه این خدمت جهت علاقه مندان سینما این امکان فراهم شده است که از طریق تلفن همراه خود و با شماره گیری کد دستوری #۳۰۳۰*۷۲۰* بتوانند به برنامه سینماهای مختلف دسترسی پیدا نمایند و فیلم و سانس مورد نظر را انتخاب نموده و در نهایت با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر، وجه آن را از طریق کارت بانکی عضو شبکه شتاب و به صورت مستقیم از تلفن همراه خود پرداخت نموده و در باجه سینما بلیت خود را دریافت نمایند.

از مزایای این سرویس مشاهده لیست تمامی فیلم های در حال نمایش ، ساعت های نمایش فیلم، خرید سریع و راحت بلیت در هر زمان و مکان بدون نیاز به اینترنت و تنها با استفاده از تلفن همراه و همچنین عدم نگرانی از نداشتن ظرفیت خالی در سانس سینمای مورد نظر در مراجعه حضوری است.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */