راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

توقف سه‌روزه فعالیت سامانه‌های الکترونیکی بیمه‌ای تأمین اجتماعی

فعالیت سامانه‌های الکترونیک بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از ساعت 14 روز پنج‌شنبه 13 مرداد به‌صورت موقت و به مدت سه روز برای به‌روزرسانی و ارتقای بانک‌های اطلاعاتی سرویس‌های بیمه‌ای متوقف می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، تمامی سرویس‌های بیمه‌ای به جز سرویس استحقاق درمان در این مدت از دسترس خارج می‌شوند.

برای آن دسته از کارفرمایان یا بیمه‌شدگانی که تاریخ پرداخت اقساط حق بیمه، بیمه سربازی و غیره آنها در این بازه زمانی قرار گرفته است، تمهیدات لازم اتخاذ شده تا بتوانند بعد از رفع محدودیت، اقساط خود را پرداخت کنند. همچنین ارسال ابلاغ‌های قانونی پرداخت حق بیمه نیز در این بازه زمانی متوقف خواهد شد.

لازم به ذکر است سامانه نسخه الکترونیک تأمین اجتماعی در این ایام در دسترس پزشکان و مراکز درمانی قرار دارد و صرفاً عکس بیمه‌شدگان و بازنشستگان در این سامانه قابل رویت نخواهد بود و احراز هویت بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی با استفاده از کارت شناسایی عکس‌دار انجام خواهد شد.

شماره‌تلفن مرکز ارتباطات و نظارت مردمی این سازمان که در این ایام به‌صورت شبانه‌روزی، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد‌نیاز را به مخاطبان و ذ‌ی‌نفعان ارائه خواهد کرد، 1420 است که بدون نیاز به شماره‌گیری کد و با استفاده از تلفن ثابت و تلفن همراه قابل‌دسترسی است.

منبع سازمان تأمین اجتماعی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت