راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

شهر هوشمند کیدزی حامی تیم صالحین در لیگ فوتبال نوجوانان استان تهران شد

شهر هوشمند کیدزی در جدیدترین اقدام خود باهدف حمایت از استعدادهای جوان فوتبال در این دور از لیگ فوتبال تهران، حامی تیم صالحین به سرپرستی سروش افنانی شده است.

به‌این‌ترتیب، تیم صالحین در این دوراز لیگ فوتبال استان تهران با پیراهنی با  لوگوی «حساب دیجیتال کودک و نوجوان» که یکی از محصولات شهر هوشمند کیدزی است، به میدان خواهد رفت.

شهر هوشمند کیدزی، پلتفرمی اختصاصی برای کودکان است که حساب دیجیتال یکی از مهم‌ترین محصولات آن در زمینه نئوبانک کودک و نوجوان محسوب می‌شود. این حساب دیجیتال امکانات متنوع و گسترده‌ای به کودکان و خانواده آنها ارائه می‌کند.

تیم صالحین نیز یکی از تیم‌های پرافتخار حاضر در لیگ فوتبال استان تهران  است که در دور گذشته بدون باخت و مساوی، رکورد بی‌نظیری را ثبت کرده و قهرمان مسابقات شده است.

لیگ فوتبال استان تهران، یکی از قدیمی‌ترین لیگ‌های فوتبال کشور است که  از سال 1302 تا کنون برقرار بوده و در دوره‌های مختلف برگزار شده است. این لیگ، در واقع سکویی برای ورود به دنیای حرفه‌ای فوتبال محسوب می‌شود و قهرمان آن به دسته سوم لیگ برتر کشور راه می‌یابد. به همین جهت، لیگ فوتبال استان تهران که در گذشته به لیگ جام باشگاه‌های تهران نیز معروف بود، یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی کشور به‌حساب می‌آید.

اکثر شرکت‌کننده‌های این لیگ استعدادهای جوان فوتبال هستند و در صورت موفقیت، آینده درخشانی در فوتبال خواهند داشت. ورزش و به‌ویژه فوتبال، همیشه مسیری امن برای کودکان و نوجوانان بوده است که آنها را از آسیب‌های مختلف دورنگه می‌دارد. علاوه بر این، حمایت از کودکان و نوجوانانی که در عرصه ورزش مشغول به تلاش هستند می‌تواند باعث ایجاد انگیزه‌ای قوی در آنها شود و به ادامه این مسیر سبز و پویا تشویقشان کند.

شهر هوشمند کیدزی نیز به همین منظور و باهدف حمایت از استعدادهای فوتبال کودکان و نوجوانان، حامی تیم صالحین در این دور از رقابت‌ها شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.