راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بیستمین رویداد در مسیر بازاریابی دیجیتال فردا برگزار می‌شود

بیستمین رویداد دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال مارکتینگ با حضور افراد موفق و صاحب برند در حوزه بازاریابی دیجیتال، 30 تیرماه جاری در سالن خیریه رعد برگزار می‌شود.

به گزارش سیار نیوز، رویداد «در مسیر بازاریابی دیجیتال» از سال 97 با هدف انتقال تجربه افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ آغاز شده و تاکنون 19 دوره از این دورهمی‌ها با هدف انتقال تجربیات موفق در این حوزه برگزارشده است.

هدف اصلی برگزاری این دورهمی‌ها یادگیری و شبکه‌سازی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آموزش تجربیات موفق صاحبان برند در حوزه بازاریابی دیجیتال است.

بر همین اساس، کسب‌وکارها و برندهای موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ در این دورهمی‌ها در یک فضای سالم تجربیات خود را در خصوص این موضوع ارائه کرده و شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند از این تجربه‌ها استفاده کنند.

افراد موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ می‌توانند در این دورهمی‌ها راهکارهای اساسی ارائه کرده و با توجه به تحریم‌ها و تفاوت‌های فرهنگی در کشور ما تجربه‌های عملیاتی خود را ارائه کنند.

همچنین برخلاف روش معمول و مرسوم که افراد انتقادات خود را در شبکه‌های اجتماعی از کسب‌وکارهای اینترنتی مطرح می‌کنند، در این همایش دیجیتال مارکتینگ تلاش می‌شود با دعوت از صاحبان کسب‌وکارها و متخصصین هر حوزه، به صورت رودررو مشکلات کسب‌وکار بررسی شود و با ارائه راهکارهای اجرایی تلاش می‌شود فضای نقد با رویکرد اصلاح ترویج شود.

شرکت‌کنندگان در این رویداد با نقدهای کارشناسی و به دور از توهین به برندها آشنا می‌شوند و می‌توانند از تجربیات موفق صاحبان برند در این حوزه بهره‌مند شوند.

در بیستمین رویداد در مسیر بازاریابی دیجیتال، سه نفر از متخصصین کسب‌و‌کارهای آنلاین تجربیات خود را از فرآیندهای کسب‌و‌کار دیجیتال به اشتراک می‌گذارند که جزئیات آن را می‌توانید در سایت دورهمی در مسیر بازاریابی دیجیتال به آدرس مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت