راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

عبدالله سلطانی‌ثانی مدیرعامل بیمه سینا شد

با ابلاغ رسمی رئیس کل بیمه مرکزی، عبدالله سلطانی‌ثانی به‌عنوان مدیرعامل بیمه سینا تعیین صلاحیت شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، عبدالله سلطانی‌ثانی به‌عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه سینا برای مدت باقی‌مانده از دوره دوساله مأموریت اعضای هیئت‌مدیره این شرکت با تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

مجید بهزادپور، رئیس‌کل بیمه مرکزی طی حکمی مدیرعاملی سلطانی‌ثانی را تأیید کرد و خواستار رشد و توسعه پرتفوی شرکت و طراحی محصولات جدید بیمه‌ای جهت کسب سهم مناسب از بازار بیمه کشور شد. بهزادپور در این نامه رسمی مدیریت بهینه پرتفوی شرکت و ایجاد تنوع در آن، مدیریت بهینه منابع مالی شرکت و هدایت آنها به سمت سرمایه‌گذاری‌های پربازده و برنامه‌ریزی جهت بهبود وضعیت مالی شرکت را از وظایف اهالی صنعت بیمه دانست و پیگیری اجرای آیین‌نامه حاکمیت شرکتی و تقویت کنترل‌های داخلی، به‌ویژه تشکیل کمیته‌های مربوط به فرایند کاری مشخص، پرداخت به‌موقع بدهی‌های شرکت، به‌ویژه بدهی‌های قانونی و خسارت بیمه‌گزاران و زیان‌دیدگان و بازنگری در فرایندها و توسعه به‌کارگیری فناوری اطلاعات در شرکت را از مدیرعامل جدید بیمه سینا خواستار شد.

عبدالله سلطانی‌ثانی دانش‌آموخته دوره دکتری مدیریت زنجیره تأمین از دانشگاه امیرکبیر است و پیش از این به‌عنوان مدیرعامل کارگزاری بیمه سایپا مشغول به خدمت بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.