راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

seamless 2022 راهی به‌ سوی پرداخت‌های نرم‌افزاری

پیمان اکبری؛ سرپرست برنامه‌ریزی و توسعه شرکت بازرگانی مبناکارت آریا / نمایشگاه seamless 2022 از ۳۱ می تا  یکم ژوئن 2022  در محل نمایشگاه‌های شهر دبی امارات برگزار شد، آنچه بیش‌ از پیش در این گردهمایی مورد توجه قرار داشت، تغییر رویکرد صنعت پرداخت از تجهیزات سخت‌افزاری به‌سوی راهکارهای نرم‌افزاری بود.

راهکارهای نقل‌وانتقالات رمزارزی، سرویس‌های پرداخت و انتقال پول بر اساس کیف پول الکترونیکی، مدیریت درآمد و سرمایه‌گذاری، سیستم‌های مدیریت جامع امنیت و کنترل، سرویس‌های نئوبانک و سلف‌سرویس فرایندمحور و خدمات ارزش‌افزوده حوزه پرداخت بخش قابل‌ توجهی از محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه را به خود اختصاص داده بود.

در نمایشگاه امسال سهم ویژه‌ای نیز به استارتاپ‌ها تخصیص‌ یافته بود که بیشتر محصولات در حوزه مدیریت سهام، نقل‌وانتقالات آسان و یکپارچه و خدمات ویژه فروشگاه‌های آنلاین را دربر می‌گرفت.

در حاشیه نمایشگاه امسال نشست‌هایی با موضوعات فناورمحور حوزه پرداخت، رویدادهای معرفی محصولات فین‌تکی، آینده تبادل رمزارزها و همچنین نقش بازار فعلی و آینده این صنعت در شرایط اقتصادی جهان برگزار شد.

نمایشگاه seamless Dubai با حضور بیش از 350 شرکت و 300 سخنران از کشورهای مختلف خاورمیانه برگزار شد، از ایران هم شرکت‌های تندر نور به‌عنوان شریک تجاری Newland ، بازرگانی مبناکارت آریا به‌عنوان شریک تجاری IDP و پارت ارتباط آوا به‌عنوان شریک تجاری Morefun در نمایشگاه حضور داشته و پذیرای مهمانان خود بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت