راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ایران‌کیش موفق به تمدید گواهینامه ISO10015:2019 شد

شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش در سال گذشته به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در کشور، اقدام به دریافت گواهینامه ISO10015:2019 کرده بود که در سال جاری موفق به تمدید آن شد.

به گزارش روابط عمومی ایران‌کیش، استاندارد ISO10015:2019، استانداردی است که به فرایندهای حوزه مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان می‌پردازد، دریافت این گواهینامه در ادامه برنامه‌های توسعه منابع انسانی شرکت ایران‌کیش صورت گرفته است. اخذ استاندارد مذکور بیانگر اثربخشی توسعه منابع انسانی شرکت ایران‌کیش است.

دریافت این گواهینامه به معنای تعهد سازمان برای ارائه آموزش‌های کارا و همچنین نظام‌مند بودن آموزش‌های سازمانی در کنار مدیریت شایستگی است.

وجود افراد به‌عنوان رکن اصلی بقا در سازمان‌های امروزی، خصوصاً شرکت‌های دانش‌بنیان، امری ضروری است و عملکرد بهینه‌ سازمان‌ها به نحوه‏ استفاده از صلاحیت‌ها و شایستگی‌های افراد در محل کار بستگی دارد. در واقع موفقیت سازمان‌ها مستلزم مدیریت شایستگی و توسعه افراد در سطح سازمانی، تیمی، گروهی و فردی است.

به‌کارگیری فرایندهای برنامه‌ریزی‌شده و منظم برای مدیریت شایستگی و توسعه افراد، کمک شایانی ابتدا به خود افراد و در نهایت به سازمان‌ها می‏‌کند تا بتوانند توانایی‌های خود را بهبود بخشند، مسیر راهبردی خود را طی کنند و به نتایج مورد نظر برسند؛ بنابراین مدیریت شایستگی به‌منظور افزایش توانایی‌های فردی در ISO10015:2019 به‌عنوان رکن اصلی در نظر گرفته شده است.

شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش به‌منظور تغییر پارادایم از آموزش (Training) به مدیریت شایستگی (Competence Management) تمامی رویه‌های اجرایی، دستورالعمل‌ها و فرایندهای خود را به‌منظور تطبیق با استاندارد جدید بازنگری کامل کرده است.

گفتنی است مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان بر چهار رکن برنامه‌ریزی، اجرا، پایش و ارزیابی و در نهایت بهبود در فرایندهای مرتبط با شایستگی متمرکز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.