راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

با موافقت وزارت صمت انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی رسماً لغو شد

انتخابات اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی در نهایت با همه حواشی روزهای گذشته، مخالفت‌ها و موافقت‌های اعضای اتحادیه و فعالان این حوزه رسماً لغو شد. بعد از تفکیک این اتحادیه به بخش‌های جداگانه، این بار دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور با انتشار نامه‌ای رسمی و اعلام موافقت وزارت صمت انتخابات این اتحادیه را ملغی اعلام کرد.

هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور پیش از این نیز در اطلاعیه‌ای از لغو انتخابات اتحادیه خبر داده بود. این در حالی است که اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی بعد از خبر تفکیک به دو بخش جداگانه و همچنین بعد از اطلاعیه لغو انتخابات هنوز از لغو آن در سایت رسمی خود صحبتی نکرده است. آخرین فعالیت اتحادیه انتشار نام کاندیداهای انتخابات بوده است.

در متن این نامه رسمی آمده است: «با عنایت به موافقت وزیر صنعت، معدن و تجارت با نامه معاون تجارت و خدمات وزارت متبوع مبنی بر تخصصی‌شدن وظایف اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی و تفکیک رسته‌های توزیعی و خدماتی کسب‌وکارهای مجازی، به علت افزایش و رشد فعالان این حوزه، لذا ضمن احترام به داوطلبین محترم و تمامی فعالین و اعضای محترم اتحادیه به اطلاع می‌رساند، جهت انجام تشریفات قانونی موضوع، برگزاری انتخابات اتحادیه مذکور در تاریخ ۱۹ اردیبهشت‌ماه لغو می‌شود.»

در بخش دیگر نامه مذکور آمده است: «شایان ذکر است دبیرخانه هیئت عالی نظارت مطابق دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت در اسرع وقت تشریفات و مراحل قانونی تفکیک را طی می‌کند، تا با مشارکت حداکثری اعضای این حوزه نوپا و مهم صنفی، انتخابات برگزار و با انتخاب هیئت‌مدیره اتحادیه‌های تخصصی کشوری، زمینه انجام وظایف قانونی و نظارت بر عملکرد اعضا جهت رشد و پویایی کلیه صنوف و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این عرصه، بیش از پیش فراهم شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.