راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

تراکنشی با واکنش ۱۰۰ میلیون تومانی / کمپین بزرگ دیجی‌پی با جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی

از ششم تا سی‌ویکم اردیبهشت، با انجام هر تراکنش در اپلیکیشن دیجی‌پی، شانس برنده شدن جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به دست خواهید آورد.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت، کمپین بزرگی با جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی برگزار می‌کند و در این کمپین کاربران اپلیکیشن دیجی‌پی، به ازای هر تراکنش، شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهند کرد.

بنا بر اعلام دیجی‌پی، شرایط شرکت در قرعه‌کشی این کمپین به صورت زیر خواهد بود:

  • همه کاربرانی که از ششم تا سی‌ویکم اردیبهشت در اپلیکیشن دیجی‌پی تراکنش انجام می‌دهند، در قرعه‌کشی جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی شرکت داده می‌شوند.
  • کاربران این اپلیکیشن، با انجام تراکنش‌های روزمره خود، شانس شرکت در قرعه‌کشی دریافت می‌کنند؛ و نام کاربر، به تعداد دفعات شانس‌هایی که دریافت می‌کند، در فهرست شرکت‌کننده‌های قرعه‌کشی تکرار می‌شود.
  • بعد از انجام قرعه‌کشی بین همه شانس‌ها، نام یک نفر، به‌عنوان برنده جایزه بزرگ ۱۰۰ میلیون تومانی مشخص و اعلام خواهد شد.

نصب و ثبت‌نام در اپلیکیشن دیجی‌پی، تکمیل پروفایل، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبض، افزودن کارت بانکی مبدأ و مقصد برای کارت‌به‌کارت و انجام تراکنش، افزودن پلاک خودرو، پرداخت عوارض آزادراه‌ها و طرح ترافیک، خرید بیمه‌های مختلف، خرید با استفاده از کیف پول دیجی‌پی، کمک به خیریه‌های معتبر و دعوت از دوستان برای نصب اپلیکیشن دیجی‌پی، از جمله تراکنش‌هایی هستند که شانس شرکت در قرعه‌کشی به همراه دارند.

در صفحه اختصاصی این کمپین می‌توانید تعداد شانس‌های اختصاص یافته برای هر تراکنش را هم ملاحظه کنید.

علاقه‌مندان تا ۳۱ اردیبهشت فرصت دارند اپلیکیشن دیجی‌پی را از وب‌سایت رسمی این شرکت یا استورهای معتبر، دانلود و روی گوشی هوشمند خود نصب کنند؛ بعد هم تراکنش‌های روزمره را با این اپلیکیشن جذاب انجام داده و شانس خود را برای شرکت در این قرعه‌کشی افزایش دهند. قرعه‌کشی نهایی و اعلام نام برنده این کمپین بزرگ در خردادماه انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.