راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

رشد 16/40 درصدی تراکنش‌ پایانه‌های به‌پرداخت ملت در نیمه اول فروردین‌ماه نسبت به سال قبل

تراکنش‌های مربوط به پایانه‌های شرکت به‌پرداخت ملت در فروردین‌ماه امسال نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال 1400 با رشد 16/4 درصدی مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، تعداد تراکنش‌های پایانه‌های فروشگاهی این شرکت در نیمه اول فروردین‌ماه سال 1401 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۱۲‌/۲۶ درصدی روبه‌رو شده است.

همچنین در بخش پایانه‌های اینترنتی این رشد طی ماه جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال 1400 به ۶۱/۸۴ درصد رسیده است. بنابر این گزارش، رشد تراکنش‌ها در پایانه‌های موبایلی نزدیک به ۹۶/۷۱ درصد در مقایسه با همین مقطع زمانی در مقایسه با سال پیشین بوده است.

پایانه‌های پرداخت الکترونیک بهای سوخت (پی‌استیشن) نیز ۲۴/۹۲ درصد رشد را در این بازه زمانی در مقایسه با فروردین سال قبل شاهد بوده است.

شایان‌ذکر است؛ شرکت به‌پرداخت ملت در راستای افزایش سطح دسترسی و تسهیل انواع پرداخت‌ها برای عموم مردم، توسعه انواع پایانه‌های پرداخت را در دستور کار خود داشته و از طریق ارائه خدمات گسترده مالی روی اپلیکیشن سکه در راستای تسهیل دریافت خدمات مالی و کاهش تردد، به‌دنبال افزایش آسودگی کاربران است.

شرکت به‌پرداخت ملت به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران و خاورمیانه و یازدهمین پی‌اس‌پی بزرگ جهان، نقش بسزایی در ترویج پرداخت الکترونیک در کشور دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.