راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه شانزدهم کریپتو داشبورد با همکاری کریپتو کالج منتشر شد

نشریه کریپتو داشبورد، محصول مشترک دو مجموعه کوین‌پلاس و کریپتوکالج، گزارشی تحلیلی از بازار رمزارزهاست که هر دو هفته یک‌بار منتشر می‌شود. محتوای این نشریه شامل بررسی داده‌های آن‌چین، تحلیل تکنیکال بازار، ارائه واچ‌لیست از ارزهای مستعد رشد، بررسی حوزه‌های به‌روز و فناوری‌های نوین دنیای بلاکچین، مصاحبه با فعالین حوزه و رویدادهای مهم پیش  روی رمزارزهاست.

در نسخه شانزدهم کریپتو داشبورد حوزه حریم خصوصی و دلایل رشد پروژه‌های این حوزه مورد بررسی قرار گرفته است و موارد تأثیرگذار روی صعود این ارزها، نظیر تحریم‌های روسیه و فرمان اجرایی کاخ سفید نیز بررسی شده است. همچنین در این نسخه پروژه بیم به عنوان یکی از پروژه‌های قدرتمند حوزه حریم خصوصی معرفی و تحلیل فاندامنتال این رمزارز در قالب ویدیو ارائه شده است.

در ادامه نیز به بررسی شاخص‌های آن‌چین و رفتار هولدرهای بلندمدت بیت‌کوین و مقدار عرضه در گردش تحت مدیریت آن‌ها پرداخته شده است تا موضع سرمایه‌گذاران در شرایط فعلی مورد ارزیابی قرار گیرد. در کنار تمامی موارد ذکر شده واچ‌لیستی از ارزهای با پتانسیل رشد بالا تهیه شده که دارای قابلیت‌های معاملاتی، همراه با استراتژی ورود و خروج به آن ارز هستند.

افزون بر تمامی موارد ذکرشده، بررسی عمیقی از تلفیق حوزه NFT و حریم خصوصی به همراه کاربردهای حریم خصوصی در حوزه NFT در این نسخه از کریپتو داشبورد بیان شده است. در ادامه مطالب این نسخه، طی مصاحبه‌ای با محسن بهرام‌گیری، بنیان‌گذار مجموعه کریپتو کالج و عضو هیئت‌علمی دانشگاه شریف، آشنا می‌شوید.

این شماره از نشریه کریپتو داشبورد را می‌توانید از طریق این لینک دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.