راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشن امضای کتاب «ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین» برگزار شد

هیچ زنی نباید نقش قربانی را بپذیرد، دنیا بر زنانی که نقش قربانی را بپذیرند حاکم می‌شود، زنان می‌توانند با امیدواری مراحل زندگی را با موفقیت طی کنند. کتاب ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین، یک نمونه از همین موفقیت‌هاست.

رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین در محل کارخانه نوآوری های‌وی برگزار شد. سید صابر امامی مدیر مسئول انتشارات به پویش در مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین با اشاره به اینکه هدف ما در انتشارات حرکت به سمت توسعه کتاب‌ها در حوزه کسب‌وکارهای کوچک ‌متوسط است، گفت: «در این راستا تعدادی کتاب انتخاب شده تا در برنامه سه ساله ترجمه آنها صورت گیرد و به مرحله چاپ و توزیع برسد.»

امامی با تاکید براینکه کتاب ساختار فکری نوین برای کسب‌و‌کارهای نوین اولین کتاب منتشر شده است، گفت: «این کتاب راه‌حل‌هایی را به کسب‌وکارهای نو پا ارائه می‌دهد. هدف از انتخاب سالن آموزش کارخانه نوآوری های‌وی وجود تعداد زیادی از استارتاپ‌های حوزه‌های نوآوری و کسب‌وکارهای تازه بوده است.» به گفته او، در واقع این کتاب می‌تواند برای این افراد مثمرثمر بوده و چراغ راه آنها در برنامه‌های آینده باشد.

مدیر مسئول انتشارات به پویش در ادامه با بیان اینکه این کتاب در سال۲۰۲۰ کتاب برگزیده‌ توسعه کسب‌وکار بوده، گفت: «این کتاب با توجه به روز بودن موضوعاتش می‌تواند ظرفیت زیادی را به حوزه استارتاپی اضافه کند.»

امامی با اعلام اینکه ما تلاش می‌کنیم در سال ۵ تا ۷ کتاب باعناوین کارآفرینی بین‌المللی ، کسب‌وکارهای نوپا و توسعه فضای استارتاپی را منتشر کنیم، گفت: «ترجمه این کتاب توسط مهدیه عبادوز از تیرماه شروع شده و امروز به مرحله رونمایی رسیده و تا پایان سال نیز دومین کتاب نیز در این زمینه ارائه می‌شود. پارک‌های فناوری علاقه‌مند به مشارکت با این کار هستند و شرکت‌های خدمات کسب‌وکارهای نوپا هم می‌تواند از این کتاب استفاده کند. توسعه محتوای روز دنیا می‌تواند به شرکت‌های کسب‌وکار کوچک در رونق و توسعه کسب و کار آنها کمک کند و با سرعت بالای به سمت رشد و شکوفایی حرکت کنند.»

مدیر مسئول انتشارات به پویش گفت: «علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از طریق اپلیکیشن و شبکه‌های مجازی تهیه کنند. کتاب ساختار فکری نوین به کسب‌و‌کارهای نوین می‌آموزد که چگونه خواسته‌ها به هدف تبدیل می‌شوند.»

مهدیه عبادوز در ادامه، هدف از ترجمه این کتاب را ارائه دانش‌های نوین برای شرکت‌های استارتاپی دانست و گفت: «یکی از دانش‌های که شرکت‌های استارتاپی نیاز دارند ، دانش کسب تجربه است، شاید کسب‌وکارهای موفق ایرانی بخشی از آن را پوشش داده اما قصه‌های موفقیت و شکست بسیاری از کارآفرین‌های دنیا برای ما جذاب و سازنده است.»

او در ادامه با اشاره به اینکه این کتاب مناسب برای کلیه کارآفرینان است، گفت: «در حال حاضر تب‌وتاب کارآفرینی در بین نوجوانان بیشتر شده بنابراین آنها نیازمند قصه‌هایی هستند که با ادبیات خاص خودشان نوشته شده است. این کتاب قصه زندگی ساندرا اشتینبرگ است و با زبان و ادبیات شیوا این کتاب را به رشته تحریر در آورده است. تاکید می‌کنم علاقه‌مندان به حوزه استارتاپی حتما این کتاب را تهیه کنند چرا که این کتاب مسیر راه را برای خواننده هموار کرده است.»

به گفته او، این کتاب موانع آموزش را بررسی کرده و به خواننده یاد می‌دهد که خواسته خود را به باور و هدف تبدیل کند. هیچ زنی نباید نقش قربانی را بپذیرد، دنیا بر زنانی که نقش قربانی را بپذیرند حاکم می‌شود، زنان می‌توانند امیدوار مراحل زندگی را با موفقیت طی کنند. این کتاب نمونه‌ای از همین موفقیت هاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.