راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سرویس اعتباری اسنپ‌پی؛ نوآوری برتر ایرانی در سال ۱۴۰۰

در ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، سرویس اعتباری اسنپ‌پی به‌عنوان نوآوری برتر ایرانی انتخاب شد و لوح زرین این جشنواره را دریافت کرد.

مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر در کنار نمایشگاه این دوره با حضور فعالان در حوزه‌ها و صنایع مختلف، ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۰ در دانشگاه شریف برگزار شد. در این رویداد که با حضور و سخنرانی احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد همراه بود، محصول سرویس اعتباری اسنپ‌پی به‌عنوان نوآوری برتر ایرانی معرفی شد و از مدیران این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

ششمین دوره جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی در چهار بخش نوآوری در محصول‌، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرایند و نوآوری در کسب‌وکار، فرایند شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی با هدف اشاعه جاری‌سازی نظام مدیریت نوآوری در شرکت‌های ایرانی برگزار شد. 

خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم اختتامیه این جشنواره به اهمیت روزافزون نوآوری در حوزه اقتصاد اشاره کرد و گفت: «در حال حاضر در دورانی زندگی می‌کنیم که بدون تمرکز رکنی بر مسئله نوآوری قابلیت ادامه حیات و بقا در اکوسیستم اقتصادی میسر نیست. در واقع بازیگر اقتصادی بدون نوآوری در زمان کوتاهی به‌راحتی از چرخه اقتصاد حذف خواهد شد؛ بنابراین باید به مقوله نوآوری به چشم یکی از اصول پیشرفت اقتصادی نگاه شود.»

او در ادامه افزود: «یکی از اهدافی که در وزارت امور اقتصادی و دارایی دنبال می‌کنیم، سهولت در ورود به کسب‌وکار‌هاست تا در فضایی که رقابت و امکان ورود ساده به بازار وجود دارد، آنهایی پیشرو بمانند که نوآوری، کیفیت و مزیت‌های قیمتی مطلوب‌تری دارند.»

در حاشیه این مراسم، وزیر اقتصاد به همراه هیئت همراه از غرفه اسنپ‌پی در نمایشگاه این رویداد که به موازات مراسم اختتامیه جشنواره برگزار شد، بازدید کرد.


سرویس اسنپ‌پی نمونه ایرانی BNPL


سرویس اعتباری اسنپ‌پی به‌عنوان یکی از نمونه‌های جهانی مدل جهانی (BNPL (buy now pay later در ایران ارائه شده است. این مدل یکی از جدیدترین شیوه‌های پرداخت در دنیاست که محبوبیت زیادی، به‌خصوص بین نسل جوان دارد. با استفاده از سرویس اعتباری کاربران می‌توانند محصولات و خدمات مورد نیاز خود را در لحظه تهیه و دریافت کنند و هزینه آن را بعداً بپردازند.

مدل BNPL در دنیا به دو صورت پرداخت اقساطی و پرداخت ماهانه عرضه می‌شود که اسنپ‌پی در حال حاضر سرویس پرداخت ماهانه آن را به‌صورت کامل به کاربران خود ارائه داده و سرویس اقساطی آن نیز به‌زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

فعال‌سازی سرویس اعتباری بدون نیاز به ضامن و اخذ هرگونه مدرکی، در لحظه انجام شده و اعتبار تخصیص داده‌شده بلافاصله قابل استفاده است. همچنین کاربر در استفاده از سرویس اعتباری هیچ‌گونه بهره‌ای پرداخت نمی‌کند.

کاربران برای ثبت‌نام در این سرویس می‌توانند از طریق بخش «سرویس اعتباری» در اپلیکیشن اسنپ اقدام کنند تا در صورت واجد شرایط بودن، این سرویس برای آنها فعال شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.