راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

بلوبانک؛ برترین محصول در گروه کسب‌وکارهای بزرگ جشنواره نهال فین‌تک

سومین جشنواره نهال فین‌تک روز چهارشنبه، چهارم اسفندماه، برگزار شد که طی آن بلوبانک، استارتاپ پیشرو در حوزه نئوبانک ایران، رتبه نخست اپلیکیشن، محصول یا راهکار منتخب سال ۱۴۰۰ را کسب کرد.

همچنین، در این دوره از جشنواره نگار تیمورزاده، مدیر بلوبانک به‌عنوان «بانوی تأثیرگذار سال ۱۴۰۰ حوزه فین‌تک» انتخاب شد.

مدیر بلوبانک در سخنان خود، ضمن تشکر از برگزارکنندگان این رویداد گفت: «این جایزه حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی تیم بلوبانک است که در یک سال اخیر با خلاقیت و نوآوری توانستند زمین بازی را عوض کنند و راهکارهای جذاب و دوست‌داشتنی را در حوزه خدمات بانکی خلق کنند.»

نگار تیمورزاده در ادامه اظهار امیدواری کرد که تا سال آینده تعداد بانوان در کسب‌وکارها؛ به‌ویژه در رده‌های مدیریتی افزایش یابد و فهرست بانوان تأثیرگذار بسیار بلندتر از امسال شود.

جشنواره نهال فین‌تک از سال ۱۳۹۸ با تلاش‌ تیم فیناپ و با هدف تقدیر و معرفی کسب‌وکارها، راهکارها و فعالان تأثیرگذار صنعت فین‌تک برگزار می‌شود. بر اساس اعلام تیم فیناپ، سومین دوره جشنواره نهال فین‌تک نسبت به دوره‌های گذشته با تغییراتی همچون برخی رویکردها و همچنین تعداد داوران همراه بود. در این دوره مسئله‌محوری (حل متناسب و متفاوت دغدغه‌های انسانی به شکل یک تجربه رضایت‌بخش)، غنی‌سازی واقعیت (ارائه یک تجربه غنی‌شده با کمک فناوری و اطلاعات) و طراحی انسان‌محور (نگاهی دقیق به تعاملات انسان و سیستم و خلق ارزشی نو در قالب یک تجربه ناب) به‌عنوان اصلی‌ترین معیارهای بررسی اپلیکیشن‌ها و راهکارهای حوزه فین‌تک انتخاب شد. همچنین تعداد داوران نسبت به دوره‌های گذشته با رشد همراه بود و فهرست نامزدهای سومین جشنواره نهال فین‌تک با آرای ۸۰ نفر از مدیران و متخصصان حوزه‌های بانکی، مالی، فین‌تک و کارآفرینی داوری شد.

در نهایت و پس از بررسی‌های صورت‌گرفته بلوبانک که در حال حاضر به‌عنوان شعبه دیجیتال بانک سامان فعالیت می‌کند، مقام نخست اپلیکیشن، محصول یا راهکار منتخب سال ۱۴۰۰ در گروه کسب‌وکارهای بزرگ را به خود اختصاص داد. هدف از طراحی اپلیکیشن بلوبانک ارائه تجربه‌ای راحت و دلپذیر از خدمات بانکی است. بر این اساس طراحی و پیاده‌سازی رابط کاربری اپلیکیشن بلوبانک به شکلی است که تمامی کاربران می‌توانند در سریع‌ترین زمان و با راحت‌ترین شیوه به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.