پی‌تک (PayTech)

همه چیز در مورد تلفنبانک بانک انصار / راهنمای آموزشی

نوشته شده توسط مهشید مظلوم

Ansarسرویس تلفنبانک بانک انصار یکی از سامانه‌های نرم‌افزاری بانکداری مجازی می‌باشد که از طریق بستر تلفن دریافت خدمات بانکی را برای مشتری در هر زمان و مکان فراهم می‌کند. شما می‌توانید با شماره‌گیری ۰۲۱۴۸۰۴۹ از سرویس تلفنبانک بانک انصار (شهروندان ساکن تهران لازم نیست کد را وارد نمایند) استفاده کنید.

.

نحوه استفاده از تلفنبانک بانک انصار

مشتریان بانک انصار می‌توانند با مراجعه به هر یک از شعب بانک و تکمیل فرم درخواست استفاده از امکانات بانکداری مدرن، از امکانات تلفنبانک بانک انصار استفاده کنند. مشتریان پس از تکمیل فرم مذکور و تحویل آن به متصدی شعبه و همچنین دریافت رمز و نام کاربری، می‌توانند از خدمات تلفنبانک بانک انصار از طریق تلفن ثابت (و تلفن همراه) به وسیله شماره گیری ۴۸۰۴۹ استفاده کنند.

.

نحوه ورود به تلفنبانک بانک انصار

پس از شماره‌گیری ۴۸۰۴۹ می‌توانید از سه روش ورود با شماره کارت (کلید۱)، ورود با نام کابری (کلید۲) و ورود به عنوان مهمان (کلید۳) به سیستم تلفنبانک بانک انصار وارد شوید.

.

ورود با شماره کارت

برای ورود به سیتم تلفنبانک بانک انصار با شماره کارت پس از شماره‌گیری ۴۸۰۴۹ و سپس فشردن کلید ۱ شما وارد سیستم می‌شوید و پس از وارد کردن شماره کارت و رمز دوم خود می‌توانید از خدمات این سیستم با فشردن هر یک از کلیدهای زیر استفاده کنید:

 1. انسداد کارت
 2. دریافت موجودی
 3. دریافت صورتحساب
 4. مدیریت پرداخت

.

ورود با نام کاربری

برای ورود به سیستم تلفنبانک بانک انصار با نام کاربری، پس از شماره‌گیری ۴۸۰۴۹ و سپس فشردن کلید شماره ۲ شما وارد سیستم می‌شوید و پس از وارد کردن نام کاربری، رمز و وارد کردن شماره حساب پیش‌فرض شما وارد سیستم می‌شوید و می‌توانید از خدمات زیر استفاده کنید:

 1. مدیریت سپرده
 2. انتقال وجه
 3. مدیریت پرداخت
 4. مدیریت چک
 5. مدیریت تسهیلات
 6. مدیریت کارت
 7. تغییر تنظیمات
 8. خدمات عمومی
 9. تغییر سپرده پیش فرض

.

ورود به عنوان مهمان

برای ورود به سیستم تلفنبانک بانک انصار به عنوان مهمان، پس از شماره‌گیری ۴۸۰۴۹ و سپس فشردن کلید شماره ۳ شما وارد سیستم می‌شوید و می‌توانید از دو خدمت زیر بهره ببرید:

 1. دریافت شماره شبا
 2. دریافت نرخ انواع ارز

درباره نویسنده

مهشید مظلوم

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */