راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

همه چیز در مورد تلفنبانک بانک اقتصادنوین / راهنمای آموزشی

0

eghtesadNovinسرویس تلفنبانک بانک اقتصادنوین یکی از سامانه‌های نرم‌افزاری بانکداری مجازی می‌باشد که از طریق بستر تلفن دریافت خدمات بانکی را برای مشتری در هر زمان و مکان فراهم می‌کند. شما می‌توانید با شماره‌گیری ۰۲۱۸۴۲۹۲ از سرویس تلفنبانک بانک اقتصادنوین (شهروندان ساکن تهران لازم نیست کد را وارد نمایند) استفاده کنید. در سیستم تلفنبانک بانک اقتصادنوین پس از شماره‌گیری می‌توانید برای ورود به بخش تلفنبانک بانک اقتصادنوین کلید شماره یک، پرداخت قبوض کلید دو، خدمات پرداخت و ارزش افزوده کلید سه، دریافت شماره شبا کلید چهار و مسدود نمودن کارت کلید شماره پنج را فشار دهید.

.

از کجا شروع کنیم؟

برای آغاز به استفاده از سیستم تلفنبانک بانک اقتصادنوین کافی است تا به شعبه‌ای که نزد آن حساب دارید مراجعه کرده و فرم درخواست فعال شدن سیستم تلفنبانک را تکمیل نمایید. شماره تماس با تلفنبانک بانک اقتصادنوین ۸۴۲۹۲ است.

.

ورود به بخش تلفنبانک بانک اقتصادنوین (کلید شماره یک)

پس از شماره‌گیری شماره ۸۴۲۹۲ و فشردن کلید شماره یک شما وارد تلفنبانک بانک اقتصادنوین می‌شوید. بعد از ورود از سه طریق شماره مشتری ( کلید یک)، شماره سپرده (کلید دو) و شماره کارت (کلید سه) می‌توانید وارد سیستم شوید و عملیات بانکی را انجام دهید. عملیات‌های بانکی که می‌توانید از طریق تلفنبانک بانک اقتصادنوین انجام دهید عبارتند از:

 1. اطلاع از موجودی حساب و کارت
 2. اطلاع از سه گردش آخر سپرده و کارت
 3. اطلاع از صورت‌حساب به صورت شنیداری و دریافت آن از طریق نمابر
 4. پرداخت قبوض (تلفن ثابت، تلفن همراه، آب و برق) در هر ساعت از شبانه روز
 5. انتقال وجه (عادی و شتابی)
 6. عملیات چک (ثبت مبلغ چک، اطلاع از وضعیت چک صادر شده و مسدود نمودن چک)
 7. عملیات تغییر رمز
 8. مسدود نمودن کارت
 9. دریافت شماره شبا

.

پرداخت قبوض (کلید شماره دو)

 با فشردن کلید شماره دو و پس از وارد کردن مشخصات قبض از قبیل شناسه قبض می‌توانید قبوض خود را با سامانه تلفنبانک بانک اقتصادنوین پرداخت کنید.

.

خدمات پرداخت و ارزش افزوده (کلید شماره سه)

با انتخاب کلید سه و انتخاب گزینه خدمات پرداخت و ارزش افزوده شما می‌توانید اقسط تسهیلات لیزینگ و یا آبفای خود را با سامانه تلفنبانک بانک اقتصادنوین بپردازید:

 1. پرداخت اقساط لیزینگ
 2. پرداخت آبفا

.

دریافت شماره شبا ( کلید شماره چهار)

با انتخاب گزینه چهار و ورود به سیستم دریافت شماره شبا شما می‌توانید پس از وارد کردن شماره سپرده، شماره شبای خود را با سیستم تلفنبانک بانک اقتصادنوین دریافت کنید.

.

مسدود نمودن کارت (کلید شماره پنج)

پس از فشردن کلید شماره چهار و ورود به سیستم مسدود نمودن کارت، با وارد کردن شماره کارت خود آن را مسدود نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.