راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

در بازدید معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا از سازمان فاوای شهرداری تهران مطرح شد / هم‌افزایی پلیس و شهرداری برای ارائه خدمات غیرحضوری

سردار احمد دولت‌خواه در دیدار با رضا واحدی‌فر، سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران ضمن تبریک انتصاب او، برای گسترش همکاری‌های میان نیروی انتظامی و شهرداری تهران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا با حضور در سازمان فاوای شهرداری تهران به نقش مهم مدیریت شهری و نیروی انتظامی در ارائه خدمات به ذی‌نفعانی همچون سازمان‌های دولتی، بخش خصوصی و به‌ویژه شهروندان اشاره کرد و همکاری دوجانبه این دو نهاد را لازمه رفع نواقص و تقویت سرویس‌ها دانست.

سردار دولت‌خواه در این دیدار بیان کرد: «از گذشته در حوزه تبادل داده همکاری خوبی با شهرداری داشته‌ایم. این همکاری می‌تواند در حوزه‌های دیگر نیز ادامه پیدا کند.» او به موضوع نظارت تصویری و بررسی تخلفات رانندگی اشاره و ابراز امیدواری کرد که در این حوزه نیز با تعامل دوسویه اتفاقات بزرگی رقم بخورد.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا ضمن تمجید از پیشرفت‌های سازمان فاوای شهرداری تهران در بخش‌های پلتفرمی مانند GIS این پلتفرم‌ها را بستری برای همکاری‌های آینده دانست و برای عقد تفاهم‌نامه‌هایی جهت پیشبرد کلان پروژه‌های هوشمندسازی پلیس و شهرداری اعلام آمادگی کرد.

رضا واحدی‌فر، سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران نیز در این دیدار عنوان کرد: «همکاری بین شهرداری و ناجا می‌تواند منشاء اتفاقاتی خیر برای شهروندان باشد.» او ضمن اشاره به تعامل همیشگی بین این دو نهاد، اظهار امیدواری کرد که رویکرد مثبت موجود بتواند به بهبود عملکرد و افزایش کیفیت پلتفرم‌های «تهران من» و «پلیس من» منجر شود.

به گفته او، زمینه‌های همکاری بین‌دستگاهی بسیار گسترده است و هوشمندسازی شهر بدون تعامل همه بازیگران این حوزه ممکن نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.