راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

دریافت رسید آنلاین تراکنش‌ها از طریق نشان‌بانک امکان‌پذیر می‌شود

اطلاع‌رسانی تراکنش‌های با مبلغ کمتر از ۳۰ هزار تومان حساب‌های بانک ملی ایران به‌زودی تنها از طریق سرویس «نشان‌بانک» اپلیکیشن ایوا و اپلیکیشن بله انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سداد، دریافت رسید آنلاین تراکنش‌ها در نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا و بله، همراه با مزیت حسابداری و مدیریت مالی در دسترس مشتریان خواهد بود تا از این طریق، هزینه‌ها و درآمدهایشان را مدیریت کنند. نشان‌بانک، یک بانک تمام‌دیجیتال در اپلیکیشن «ایوا» است. گزینه دیگر دریافت لحظه‌ای تراکنش‌هاست که کاربر می‌تواند از طریق گزینه اطلاع‌رسانی بانک ملی ایران در آن به این امکان دسترسی داشته باشد.

«بله» یک اپلیکیشن چندمنظوره است که علاوه بر خدمات گفت‌وگوی متنی و عضویت در کانال‌ها و گروه‌های اطلاع‌رسانی، خدمات بانکی نیز ارائه می‌دهد و قابلیت دریافت تمام تراکنش‌های مالی به‌صورت لحظه‌ای و از طریق بازو (بات) «اطلاع‌رسانی» را هم دارد.

این بازو نه‌تنها جزئیات همه تراکنش‌ها را به کاربر نشان می‌دهد، بلکه امکان تعیین بازه زمانی برای محدود کردن دوره مشخص مشاهده تراکنش‌ها، مجموع مبالغ واریزی و برداشتی به‌ حساب و نیز امکان فیلتر کردن تراکنش‌های واریز و برداشت را نیز ایجاد کرده است.

گزینه مدیریت مالی شخصی، امکان دیگر بله برای کاربران است که برای نخستین‌بار در سیستم بانکی امکان دریافت گزارش مالی نموداری و گزارش مالی متنی را برای کاربران فراهم کرده است.

مشتریان می‌توانند ریزتراکنش‌های حساب خود را از طریق سامانه بانکداری اینترنتی ملی «بام» و دستگاه‌های خودپرداز دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.