راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

سرمایه‌گذاری حرکت اول، هاب شیراز و هاب اصفهان در صرافه

بر اساس قرارداد منعقدشده میان استارتاپ صرافه و شرکت‌ هاب شیراز به نمایندگی شرکت حرکت اول و هاب اصفهان، سرمایه‌گذاری این شرکت‌ها در صرافه نهایی شد.

صرافه یک پلتفرم تبدیل رمزارزها و تشکیل سبد هوشمند است که در آن کاربران می‌توانند با واریز مبالغ خود، اقدام به تشکیل سبدی از رمزارزها بر اساس آخرین تحلیل تیم صرافه کنند. تیم صرافه بر اساس نظر خبرگان تحلیل بازار رمزارزها و با در نظر گرفتن خروجی الگوریتم‌های هوشمند سرمایه‌گذاری، بهترین سبد سرمایه‌گذاری در رمزارزها را به کاربران خود ارائه می‌دهد تا کاربران بدون دغدغه استفاده از تحلیل‌های بی‌شمار فضای مجازی و به‌سادگی بتوانند در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری مطمئنی را انجام دهند.

پس از تشکیل سبد توسط کاربر در این پلتفرم، در صورتی‌ که بر اساس نظر تیم صرافه، تغییری در تحلیل و سبد پیشنهادی ایجاد شود، به مشتریان اطلاع داده می‌شود تا در صورتی‌ که بخواهند بتوانند سبد خود را بر اساس سبد پیشنهادی جدید به‌روز کنند. همچنین کاربران می‌توانند پس از شارژ اکانت خود از طریق واریز تتر، اقدام به خریدوفروش ارزهای دیجیتال مختلف و انتقال به کیف پول خود کنند.

در این فاز به‌دلیل ارائه خدمات تبدیل رمزارز به رمزارز و با توجه به مبنای تتری واریزها، کاربران نیاز به احراز هویت در صرافه ندارند و به‌راحتی می‌توانند از خدمات تحلیلی و تشکیل سبد این پلتفرم استفاده کنند.

تیم صرافه متشکل از گروهی از جوانان فعال در بازار رمزارزهاست که سابقه طولانی در سرمایه‌گذاری و تحلیل بازار دارند و اکنون خدمات تحلیلی خود را در اختیار کاربران صرافه قرار داده‌اند و تمامی افراد با حداقل سرمایه‌گذاری 100 تتر می‌توانند سبد هوشمندی از رمزارزها را تشکیل دهند و آن را به‌روز نگه‌دارند.

با رشد اقتصاد مبتنی بر رمزارزها و استقبال کاربران و سرمایه‌گذاران از این حوزه، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاران خطرپذیر نیز بیش از گذشته به سرمایه‌گذاری در این حوزه علاقه‌مند شده‌اند. در این میان، شرکت حرکت اول که بازوی سرمایه‌گذاری همراه اول است، دریکی از اولین سرمایه‌گذاری‌های خود در این حوزه، روی کسب‌وکار مستعدی به نام صرافه سرمایه‌گذاری کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت