راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نخستین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی فردا برگزار می‌شود

رئیس شورای سیاستگذاری نخستین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی از ارائه ۱۳ مقاله تخصصی در این کنفرانس خبر داد.

غلامرضا کاظمی دینان با بیان اینکه این کنفرانس با حضور ۵۰۰ نفر از اساتید، صاحبنظران و فعالان حوزه‌های روابط‌عمومی، تبلیغات و رسانه از سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: با توجه به هدفگذاری این کنفرانس بر کاربردی بودن مقالات و مطالب قابل ارائه، در انتخاب مقالات دقت زیادی صورت گرفته است که تصور می‌شود با استقبال قابل توجه شرکت‌کنندگان در کنفرانس مواجه شود.

وی ادامه داد: در پایان این کنفرانس همچنین یک میزگرد تخصصی با حضور صاحب‌نظران سه حوزه رسانه، تبلیغات و روابط‌عمومی برگزار می‌شود تا نحوه تعامل روابط‌عمومی‌های حرفه‌ای با فعالان عرصه‌های رسانه و تبلیغات مشخص شود. رئیس شورای سیاستگذاری نخستین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی تصریح کرد: پس از پایان کنفرانس، کتاب مقالات این کنفرانس برای استفاده فعالان این حوزه‌ها منتشر می‌شود که مستندی کاربردی از برگزاری این کنفرانس و نقشه راهی برای تداوم مسیر حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی خواهد بود.

کاظمی دینان ادامه داد: همچنین دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط‌عمومی پس از جمع‌بندی آنچه در کنفرانس اول ارائه می‌شود، برنامه‌ریزی لازم را برای برگزاری دومین کنفرانس صورت می‌دهد، چرا که حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با ارائه چند مقاله کاربردی و در موضوعاتی محدود تحقق نخواهد یافت. وی برگزاری دوره‌های آموزشی و انتشار کتاب‌هایی با موضوع روابط‌عمومی کاربردی و حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی را از جمله فعالیت‌های در دست انجام این دبیرخانه عنوان کرد.

منبع: ستاد خبری نخستین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.