راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

امیر افشانی معاون امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو شد

امیر افشانی به سمت معاونت امور مشتریان و فروش شرکت توسن‌تکنو منصوب شد. آخرین سمت افشانی پیش از برعهده‌گرفتن مسئولیت جدید، معاونت توسعه محصول نرم‌افزار این شرکت بوده است.

به گزارش روابط عمومی توسن تکنو، افشانی از تیرماه ۱۳۸۸ تا تیرماه ۱۳۹۵ در شرکت گرایش تازه کیش (GSS) مدیر فناوری اطلاعات بوده و سپس فعالیت خود را تا فروردین‌ماه ۱۳۹۶ در شرکت تجارت الکترونیکی تدبیر با سمت مدیرعامل ادامه داده است. او از اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ تا اسفندماه ۱۳۹۷ در شرکت پرداخت نوین آرین با سمت‌های مدیر توسعه محصول، مدیر فناوری اطلاعات و معاون فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت بوده است.

افشانی فعالیت خود در صنعت پرداخت الکترونیک را با حضور در شرکت پرداخت الکترونیک سامان از اسفندماه ۱۳۹۷ تا مردادماه ۱۳۹۹ با سمت معاون فناوری اطلاعات ادامه داد و نهایتاً در مردادماه ۱۳۹۹ با سمت مشاور فناوری اطلاعات وارد شرکت توسن‌تکنو شد. همکاری با شرکت توسن‌تکنو با عنوان معاون توسعه محصول نرم‌افزار از شهریورماه ۱۳۹۹ تا آذرماه ۱۴۰۰ آخرین فعالیت اجرایی افشانی طی دوران فعالیت در صنعت فناوری‌های مالی ایران بوده است.

معاون جدید امور مشتریان و فروش شرکت توسن‌تکنو، دانش‌آموخته رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم‌افزار در مقطع کارشناسی و رشته مدیریت کسب‌وکار (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد است. افشانی در حال حاضر تحصیلات خود را در مقطع دکترای مدیریت کسب‌وکار (DBA) ادامه می‌دهد.

گفتنی است پیش از افشانی، جمشید آزاده عهده‌دار این مسئولیت بود. آزاده چندی پیش به سمت مدیرعاملی شرکت اعتماد هوشمند آینده منصوب شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت