راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

جشنواره ویژه دیجی‌پی به مناسبت یلدا / برندگان، پنجم دی‌ماه معرفی می‌شوند

دیجی‌پی برای قدردانی از کاربران این اپلیکیشن در ازای هر تراکنش، به آنها شانس شرکت در قرعه‌کشی برای آیفون ۱۳، موبایل سامسونگ و جوایز دیگر ارائه می‌دهد.

به‌گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این مجموعه به مناسبت یلدای ۱۴۰۰ جشنواره‌ای طراحی کرده که طی آن، از روز ۱۰ تا ۳۰ آذر، کاربران به‌ ازای هر تراکنش در اپلیکیشن دیجی‌پی، یک شانس شرکت در یک قرعه‌کشی با جوایز متنوع دریافت می‌کنند.

چند سالی است که تب تند آخرین جمعه نوامبر و تخفیف‌های ویژه‌ آن، کشور ما را هم دربر می‌گیرد. «جمعه سیاه» که در واقع روز آغاز فصل خرید کریسمس به‌ حساب می‌آید، یک روز بعد از جشن شکرگزاری و آخرین جمعه ماه نوامبر است. این روز در بسیاری از کشورها مرسوم شده و اولین‌بار در سال 1952 در ایالات‌ متحده به رسمیت شناخته‌ شده است. تخفیف‌های قابل‌ توجه روی قیمت بسیاری از محصولات، از این روز شروع می‌شود و تا آغاز سال جدید ادامه پیدا می‌کند. در ایران هم با توجه به نزدیک‌بودن پایان سال میلادی و جشن یلدای ایرانیان، فروشندگان و صاحبان کسب‌وکار از فرصت استفاده می‌کنند و با برگزاری جشنواره‌ها و در نظر گرفتن تخفیف‌های چشم‌گیر نظر و توجه مشتریان را به خود جلب می‌کنند. دیجی‌پی هم امسال در یک جشنواره‌ هیجان‌انگیز که در فاصله ۱۰ تا ۳۰ آذر برگزار می‌شود، از همراهی کاربران خود قدردانی می‌کند.

هر تراکنشی که با دیجی‌پی انجام شود، به شانس کاربران برای بردن جایزه‌ها اضافه می‌کند. میزان اضافه‌شدن شانس‌ها با توجه به تراکنش انجام‌شده متفاوت است.

شانس‌های اضافه‌شده و مجموعه شانس‌های کاربر، در صفحه جشنواره در اپلیکیشن دیجی‌پی قابل‌ مشاهده است. کافی است از منوی اصلی پایین صفحه، روی آیکون جعبه کادو کلیک شود تا صفحه جشنواره نمایش داده شود. امتیاز آذرماه و امتیاز کل سال هم در قسمت بالایی قابل مشاهده است.

دیجی‌پی در خصوص راه‌های افزایش شانس اعلام کرده:

  • دوستان‌تان را به جمع همراهان دیجی‌پی دعوت کنید.
  • موبایل‌تان را شارژ کنید یا بسته اینترنتی بخرید تا 30 شانس به‌علاوه جایزه نقدی دریافت کنید.
  • هر بار که انتقال وجه کارت‌به‌کارت‌تان را از طریق دیجی‌پی انجام دهید، ۲۰ شانس دریافت می‌کنید. با هر بار تسویه قبض‌ها، پرداخت عوارض جاده‌ای و پرداخت طرح ترافیک هم ۲۰ شانس دیگر به صندوقچه شانس‌هایتان اضافه می‌شود.

هدایای این جشنواره به شرح زیر است:

  • گوشی تلفن همراه، آیفون 13؛
  • گوشی تلفن همراه، سامسونگ  Galaxy A52s 5G؛
  • ۱۰۰ اشتراک یک‌ماهه دیجی‌پلاس، برای 100 نفر؛
  • هزینه یک سال قبض تلفن، آب، برق، گاز، برای 10 نفر؛
  • هزینه یک سال کرایه تاکسی برای 10 نفر؛
  • یک سال اینترنت رایگان برای 20 نفر؛
  • یک سال شارژ رایگان برای 20 نفر.

اطلاعات بیشتر در این‌باره در صفحه اختصاصی این جشنواره در دسترس است و برندگان روز پنجم دی‌ماه معرفی می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.