راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت الکترونیک سامان، بالاترین تعداد تراکنش‌ها را به خود اختصاص داد

شرکت پرداخت الکترونیک سامان در آخرین گزارش منتشرشده از سوی شرکت شاپرک، موفق به کسب رتبه اول در تعداد کل تراکنش‌های آبان‌ماه ۱۴۰۰ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، بر اساس گزارش آبان‌ماه ۱۴۰۰ شرکت شاپرک، پرداخت الکترونیک سامان با سهم ۴۵.۲۰ درصدی از تعداد کل تراکنش‌های انجام‌شده، بالاترین سهم در تعداد تراکنش را در بین شرکت‌های پرداخت الکترونیک به خود اختصاص داد و با حفظ جایگاه خود همانند ماه گذشته بالاترین سهم در تراکنش‌های کارت‌خوان فروشگاهی را با پوشش ۲۰.۶۶ درصدی به ثبت رساند.

آخرین گزارش شرکت شاپرک از پیشتازی پرداخت الکترونیک سامان در سهم تعدادی تراکنش‌های موبایلی با پوشش ۳۵.۳۷ درصدی خبر می‌دهد و کسب رتبه نخست پرداخت الکترونیک سامان با سهم ۲۰.۴۰ درصدی از بازار تراکنش‌های خرید را نوید می‌دهد و در گزارش خود به افزایش ۶.۳۱ درصدی بازار مبلغ تراکنش‌های اینترنتی و پوشش ۴۵.۸۹ درصدی در بین شرکت‌های پرداخت الکترونیک و کسب رتبه نخست اشاره می‌کند.

همچنین طبق این گزارش، شرکت پرداخت الکترونیک سامان، با پوشش ۴۱.۵۹ درصد از سهم بازار در بخش ابزار پذیرش موبایلی، سهم عمده‌ای از بازار مبلغی تراکنش‌های این ابزار را پشتیبانی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.