راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

به‌پرداخت ملت، موفق به کسب جایگاه یازدهم پی‌اس‌پی‌های جهان شد

شرکت به‌پرداخت ملت با دو پله صعود در رنکینگ بین‌المللی، جایگاه یازدهم جهان را در میان ۱۵۰ شرکت فعال در زمینه پرداخت الکترونیک از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، بر اساس آخرین گزارش نشریه نیلسون ریپورت (Nilson Report) در خصوص عملکرد شرکت‌های پرداخت الکترونیک در سال ۲۰۲۰؛ این شرکت با دو پله صعود در رنکینگ بین‌المللی، موفق شد جایگاه خود را از رتبه سیزدهم به یازدهم دنیا ارتقا دهد و پرچم پرافتخار ایران را در میان ۱۱ پی‌اس‌پی برتر جهان برافراشته سازد.

به‌پرداخت ملت علاوه بر کسب این افتخار بی‌سابقه برای ایران، موفق شد جایگاه خود را در صدر شرکت‌های پی‌اس‌پی منطقه خاورمیانه و ایران حفظ کند.

این رتبه‌بندی که در نشریه مرجع و معتبر نیلسون ریپورت در خصوص عملکرد شرکت‌های پرداخت الکترونیک در سال ۲۰۲۰ منتشر شده، نشان‌دهنده تحولات مثبت و ارتقای کمی‌وکیفی در ارائه محصولات و خدمات به‌پرداخت ملت است که همواره در این عرصه و نیز در مسیر توسعه کسب‌وکارهای نوین پیشرو بوده و اکنون تنها یک گام با قرار گرفتن در میان ۱۰ شرکت پی‌اس‌پی برتر دنیا فاصله دارد.

گفتنی است؛ نیلسون‌ریپورت نشریه‌ای با بیش از ۴۸ سال سابقه انتشار است که به‌صورت تخصصی به موضوع سیستم‌های پرداخت الکترونیک می‌پردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.