راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کد ۰۹۰۰ به جمع پیش‌شماره‌های تلفن‌ همراه پیوست / خرید شماره دلخواه با ایرانسل

پیش‌شماره ۰۹۰۰، از صبح روز سه‌شنبه، ۴ آبان‌ماه ۱۴۰۰، رسماً به جمع پیش‌شماره‌های تلفن‌ همراه کشور اضافه شد و از طریق وب‌سایت اختصاصی ۹۰۰.ir در دسترس خریداران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با فعال‌شدن این پیش‌شماره در شبکه این اپراتور دیجیتال، علاقه‌مندان می‌توانند «سیم‌کارت دائمی» با این پیش‌شماره را خریداری کنند. ایرانسل، به‌عنوان نخستین اپراتور تلفن‌ همراه ارائه‌دهنده خدمت «شماره طلایی»، این امکان را فراهم کرده تا متقاضیان خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۰۰، بتوانند شماره دلخواه خود را از اعداد مورد نظر، انتخاب و خریداری کنند.

سیم‌کارت‌های ۰۹۰۰، علاوه بر داشتن پیش‌شماره رند، با توجه به نیازهای متفاوت دارندگان این سیم‌کارت‌ها، در سه سطح «تک‌ستاره»، «دوستاره» و «سه‌ستاره» و به همراه بسته‌های اولیه پرحجم عرضه‌ شده است. بسته مکالمه ۹۰۰ دقیقه‌ای و بسته پیامک ۵۰۰تایی، برای تماس و ارسال پیامک به مخاطبان ایرانسلی و غیر ایرانسلی، به همراه سیم‌کارت‌های هر سه سطح، عرضه‌ شده است. سیم‌کارت‌های تک‌ستاره، شامل بسته اینترنت همراه ۴۸ گیگابایتی، سیم‌کارت‌های دوستاره شامل بسته اینترنت همراه ۱۴۴ گیگابایتی و سیم‌کارت‌های سه‌ستاره شامل بسته اینترنت همراه ۲۸۸ گیگابایتی است. مهلت استفاده از بسته‌های مکالمه، پیامک و اینترنت همراه، در سیم‌کارت‌های تک‌ستاره، ۶ ماه، در سیم‌کارت‌های دوستاره، ۹ ماه و در سیم‌کارت‌های سه‌ستاره، یک سال پس از فعال‌سازی است.

قیمت خرید سیم‌کارت دائمی با پیش‌شماره ۰۹۰۰ به همراه بسته‌های مکالمه، پیامک و اینترنت همراه، برای سیم‌کارت‌های تک‌ستاره ۹۰۰ هزار تومان، برای سیم‌کارت‌های دوستاره یک‌ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و برای سیم‌کارت‌های سه‌ستاره دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. سیم‌کارت‌های ۰۹۰۰، با شعار «تو فوق‌العاده‌ای» و «۰۹۰۰؛ خط نسل متمایز»، به‌عنوان جدیدترین پیش‌شماره در شبکه تلفن‌ همراه ایران عرضه‌ شده‌اند.

مشترکان ایرانسل که سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۰۰ را خریداری می‌کنند، می‌توانند در صورت نیاز به هر نوع راهنمایی و پشتیبانی، با شماره ۹۰۰ از خطوط ایرانسلی و ۰۹۳۷۹۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط، با بخش ویژه این پیش‌شماره در مرکز شبانه‌روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل، تماس بگیرند و پشتیبانی لازم را از کارشناسان ایرانسل دریافت کنند.

علاقه‌مندان به خرید سیم‌کارت تلفن‌همراه با پیش‌شماره ۰۹۰۰، می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، به وب‌سایت اختصاصی این سیم‌کارت مراجعه کنند و فرایند خرید آنلاین را انجام دهند. پس از تکمیل خرید، سیم‌کارت به نشانی مشترک ارسال می‌شود.

ایرانسل، پیش‌ از این، پیش‌شماره‌های ۹۳۰، ۹۳۳، ۹۳۵، ۹۳۶، ۹۳۷، ۹۳۸، ۹۳۹، ۹۰۱، ۹۰۲، ۹۰۳، ۹۰۴ و ۹۰۵ را برای سیم‌کارت‌های تلفن‌همراه و مودم‌های اینترنت پرسرعت همراه و نیز پیش‌شماره ۹۴۱ را برای سیم‌کارت‌های اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE)، در شبکه خود فعال کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.