راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

فروشگاه‌ آنلاین شاپ‌مارکت کار خود را آغاز کرد

با توجه به شیوع کرونا و نیاز جامعه به فروشگاه‌های آنلاین، شرکت شاپ در جهت آماده‌سازی زیرساخت‌های مناسب برای فروش آنلاین فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرکت تراکنش همراه ایمن (شاپ) یک پلتفرم پرداخت و تجارت الکترونیکی است که طیف وسیعی از خدمات نرم‌افزاری شامل مدیریت فروشگاهی، تجارت الکترونیکی غیرمتمرکز و پرداخت؛ از جمله پرداخت قبوض، شارژ موبایل و… و همچنین پرداخت‌یاری را ارائه می‌دهد. شاپ حدود شش ماه است که شروع به فعالیت کرده است. سه ماه اول فعالیت این شرکت برای آزمایش پلتفرم شاپ و سه‌ ماه دوم صرف بازاریابی شده است.

در واقع پلتفرم شاپ‌مارکت که یکی از زیرمجموعه‌های شاپ است، زیرساختی را برای متمرکزسازی خدمات ذی‌نفعان به‌صورت هدفمند به وجود آورده و باعث تسهیل ارائه‌ خدمات ارزش‌افزوده شده است. این خدمات با رویکردهای نوین شبکه‌های فروشگاهی ارائه می‌شوند. همچنین این امکان برای پذیرندگان در شاپ‌بیز وجود دارد تا با اتصال به فروشگاه اینترنتی شاپ‌مارکت، فروشگاه فیزیکی خود را به‌صورت آنلاین به وجود آورده و محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. به‌علاوه امکان اتصال به سرویس‌های لجستیک در پلتفرم شاپ‌مارکت باعث شده تا مشتریان پس‌ از ثبت آنلاین سفارش‌های خود، در کمتر از یک ساعت (۳۰ دقیقه الی یک ساعت) خریدهایشان را دریافت کنند.

این پلتفرم به شاخه‌های مختلفی تقسیم‌ شده است. سوپرمارکت‌ها و کافه‌ها و رستوران‌های بسیاری در این پلتفرم برای سفارش ثبت‌ شده است. بدین‌ صورت که کاربران شاپ‌مارکت این امکان را دارند که در کمترین زمان کالای مورد نظر خود را سفارش دهند. نکته‌ مهم در این رابطه تنوع کافه‌ها، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌های مختلف است که همه نوع غذا و با هر قیمتی را شامل می‌شوند.

گفتنی است شاپ‌بیز، شاپ‌مارکت، اپلیکیشن شاپ و پرداخت‌یاری دیگر محصولات شرکت تراکنش ایمن شاپ هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.