راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تغییرات در وزارت ارتباطات کلید خورد / نادری‌منش سرپرست سازمان فناوری اطلاعات ایران شد

باگذشت حدود ۲۰ روز از صدور رأی اعتماد مجلس برای وزیر ارتباطات دولت سیزدهم، به نظر می‌رسد تغییر و تحولات برای انتصاب مدیران و مسئولان ارشد در این وزارتخانه آغاز شده است.

به گزارش مهر، در اولین حکم انتصاب، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، یوسف امیری را به سمت رئیس‌کل حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرده است. پیش‌ از این محمدرضا فنایی، رئیس‌کل حراست وزارت ارتباطات بود.

در این حکم برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و نظارت بر حفاظت اماکن، تأسیسات و اسناد طبق ضوابط و دستورالعمل‌های مربوطه و سیاست‌های کلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تدوین آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های حراستی جهت اجرا توسط حراست شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌های وابسته و ابلاغ ضوابط و دستورالعمل‌های (عمومی و اختصاصی) مرتبط با امور حراستی از وظایف رئیس‌کل جدید حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان‌ شده است.

در همین حال محسن نادری‌منش نیز با حکم زارع‌پور به سمت سرپرست سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب‌ شده است.

بر اساس اعلام سازمان فناوری اطلاعات به استناد مواد ۱۵ و ۱۶ اساسنامه، محسن نادری‌منش که در حال حاضر عضو موظف هیئت عامل این سازمان است، به سمت سرپرست منصوب شد.

این حکم که به امضای عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیده، نخستین حکم رسمی وی در حوزه انتصابات برای سازمان فناوری اطلاعات ایران به‌شمار می‌رود.

نام افرادی همچون مهدی کریمی نیسیانی، مسعود همدانلو، رضا باقری اصل، علی‌اصغر انصاری و… نیز برای در اختیار گرفتن پست‌های سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات شنیده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.