راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه جدید وب اپلیکیشن اوانو در دسترس کاربران قرار گرفت

به‌منظور راحتی کاربرانی اوانو در استفاده از این اپلیکیشن و دسترسی سریع و آسان به خدمات موجود در اوانو، نسخه جدید وب اپلیکیشن اوانو در دسترس قرار گرفت. بر همین اساس کاربران سیستم‌عامل ios می‌توانند با استفاده از این نسخه از خدمات اوانو استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی اپلیکیشن اوانو، کاربرانی که امکان نصب اپلیکیشن اوانو را بر روی تلفن‌های همراه خود ندارند می‌توانند از نسخه وب این اپلیکیشن استفاده کنند و از خدمات موجود در این اپلیکیشن بهره‌مند شوند. خدمات اپلیکیشن اوانو که محصول نوپای همراه اول است در سه محور خدمات اپراتوری، مالی و خرید آنلاین طراحی‌شده است و کاربران می‌توانند نیازهای خود در این بخش‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.

ازجمله ویژگی‌های استفاده از اوانو می‌توان به هدایای نقدی آنی و بدون قرعه‌کشی اشاره کرد که به کاربران پس از هر تراکنش اهدا می‌شود. به‌طور مثال کاربران اوانو می‌توانند با هر بار خرید بسته اینترنت تا سقف ۵۰۰۰۰ ریال هدیه نقدی دریافت کنند. همچنین کاربران می‌توانند با پرداخت اولین قبض خود در اوانو ۱۹۹۹۹ ریال هدیه نقدی دریافت کنند.

از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به وصول آنی قبوض سیم‌کارت‌های همراه اول اشاره کرد و کاربران می‌توانند بلافاصله پس از پرداخت، قبض تسویه شده خود را مشاهده کنند.

ویژگی دیگر این اپلیکیشن کیف پول یکپارچه اوانو و همراه من است. بر همین اساس کاربران می‌توانند با وجود کیف پول خود از خدمات هر دو اپلیکیشن استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.