راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

چگونه وام خرید اقساطی کالا تا سقف ۳۰ میلیون تومان دریافت کنیم؟

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که تصمیم بگیرید برای خرید یکی از کالاهای موردنیازتان پس‌انداز کنید و این پس‌انداز همیشه کم‌تر از قیمت کالایی باشد که برای خرید آن را برنامه‌ریزی کرده‌اید. واقعیت این است که در اقتصاد تورمی این اتفاق بسیار شایع و محتمل است و به‌خصوص اگر درآمد شما در طول یک سال ثابت باشد، در پایان سال قدرت خریدتان را در مقایسه با شروع سال چندین برابر کاهش خواهد داد.

اما آیا دارندگان درآمدهای ثابت سالانه همواره باید برای یک خرید مطمئن و دلخواه مدت‌ها انتظار بکشند؟ آن‌هم در شرایطی که ارزش پس‌انداز‌ آنها هر روز کم‌تر و قیمت کالاهای موردنیاز بیش‌تر می‌شود؟ آیا راهی وجود ندارد که قدرت خرید شما باوجود تورم و افزایش قیمت‌ها به نحوی حفظ شود؟

پاسخ به این پرسش کوتاه و مشخص است، خرید اقساطی به افراد در حفظ قدرت خریدتان کمک می‌کند حتی اگر چارچوب‌های ذهنی‌تان مانع از پذیرش آن شود. روابط عمومی دیجی‌پی در ادامه این گزارش به دلایل خرید اقساطی در شرایط اقتصاد تورمی می‌پردازد.


چرا در مقابل خرید اقساطی مقاومت می‌کنیم؟


بسیاری از ما گمان می‌کنیم خرید اقساطی مساوی با نگرانی از پرداخت‌های ماهانه و افزایش قیمت کالا به دلیل سود افزوده‌شده به قیمت نهایی است. علاوه بر این در نگاه ما خرید اقساطی همیشه نیازمند یک ضمانت است. ضمانتی که ارائه‌ آن شاید برای هر کسی امکان‌پذیر نباشد.

ذهن محتاط و نگران بسیاری از ما با در نظر گرفتن این محدودیت‌ها ممکن است راه تصمیم‌گیری برای یک خرید اقساطی را مسدود کند. اما با چند دلیل ساده می‌توانید مطمئن شوید که یک خرید اقساطی مطمئن و هوشمندانه چه طور به شما کمک می‌کند، به خریدهای دلخواه و قابل‌اطمینان دست‌ پیدا کند.


چرا خرید اقساطی دیجی‌پی، یک انتخاب سودمند و مقرون‌به‌صرفه است؟


دیجی‌پی، یک سوپر اپلیکیشن مالی‌هست که در کنار همه امکانات خود، خرید اقساطی را برایتان امکان‌پذیر می‌کند. با چند دلیل ساده که در ادامه مشخص‌شده است، به این نتیجه خواهید رسید که خدمات خرید اقساطی دیجی‌پی برای شما مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

 • در خرید اقساطی دیجی‌پی نیازی به طی کردن مراحل پیچیده بانکی نیست؛ در خرید از دیجی‌کالا نیاز به طی کردن مراحل پیچیده بانکی ندارید. با یک ثبت‌نام و اعتبارسنجی آنلاین می‌توانید از این اعتبار برخوردار شوید.
 • خرید از دیجی‌پی به ضامن نیاز ندارد؛ برای دریافت این اعتبار کافی است شما یا یکی از نزدیکانتان چک صیاد (دسته‌چک یکپارچه‌ بانکی که در همه‌ی بانک‌ها قابل وصول است) داشته باشید. با ارائه این چک دیگر برای خرید اقساطی نیازی به ضامن نخواهید داشت
 • می‌توان تعداد و مبلغ اقساط را با توجه به قدرت پرداختتان مشخص کرد؛ شما می‌توانید اعتبار دریافت شده را در ۶، ۹ یا ۱۲ ماه بازگردانید. بنابراین با توجه به قدرت پرداختتان یکی از روش‌ها را انتخاب می‌کنید و به کمک موتور محاسبه کننده‌ دیجی‌پی که در وب‌سایت این شرکت قرار داده‌شده است، مبلغ اقساطتان را مشخص می‌کنید.
 • تنوع طرح‌های خرید اقساطی؛ در خرید اقساطیِ دیجی‌پی شما می‌توانید در طرح‌های مختلف از ۱۰ تا ۳۰ میلیون توان اعتبار برای خرید دریافت کنید و متناسب باعلاقه یا نیازتان خرید کنید.
 • قابلیت خرید از بزرگ‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازار گاه منطقه (دیجی‌کالا) را به دست خواهد آمد؛ با خرید اقساطی دیجی‌پی، امکان خرید از بازار گاه دیجی‌کالا را با بیش از چهار و نیم میلیون حق انتخاب به دست خواهید آورد.
 • بدون نیاز به مراجعه حضوری و طی مراحل پیچیده ثبت‌نام؛ خرید اقساطی دیجی‌پی نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت‌نام و انجام مراحل اداری پیچیده ندارد.
 • انجام آنلاین همه مراحل دریافت اعتبار و خرید؛ همه مراحل ثبت‌نام و دریافت اعتبار آنلاین صورت می‌گیرد و برای تحویل دادن چک‌های پرداخت‌تآن‌هم می‌توانید از خدمات پیک دیجی‌پی بهره‌مند شوید.
 • چابکی فرایند دریافت اعتبار؛ فرایند تخصیص این عبارت بسیار چابک است. پس از ارائه چک و تایید آن، بلافاصله پس از تأمین مالی، مبلغ اعتبار به شما اختصاص می‌یابد و برای خرید اقساطی در دیجی‌کالا قابل‌استفاده خواهد بود.

شرایط خرید اقساطی دیجی‌پی


 • ثبت‌نام: وارد اپلیکیشن دیجی‌پی شوید و در بخش «خرید اقساطی» پس از انتخاب طرح و تأمین‌کننده، اطلاعات مربوط به نام، نام خانوادگی و کد ملی مالک خط را تکمیل کنید.
 • اعتبار سنجی: در این مرحله می‌توانید اطلاعات فردی و تماس خود را تکمیل و پس از پرداخت هزینه‌ اعتبارسنجی بانکی (حدود ۱۰,۰۰۰ تومان) میزان اعتبارتان را مشخص کنید.
 • بارگذاری مدارک: تصویر مدارک خواسته‌شده را به همراه تصویر چک صیادی که به نام شما یا بستگان درجه‌اول‌تان است، بارگذاری کنید.
 • ارسال چک: در صورت تایید اولیه تصویر چک، دیجی‌پی برای دریافت اصل چک از طریق پیامک و تماس تلفنی با شما ارتباط برقرار خواهد کرد و اصل چک از شما دریافت خواهد شد.
 • تخصیص اعتبار؛ پس از دریافت و تایید اصل چک، در کوتاه‌ترین زمان، استفاده از اعتبار دیجی‌پی برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.

خدمات خرید اقساطی دیجی‌پی تا سقف ۳۰ میلیون تومان: پرداخت اقساطی دیجی‌پی با همکاری شبکه بانکی و شرکت‌های لیزینگ برای کاربران امکان‌پذیر شده است.

علاقه‌مندان به دریافت اعتبار تا سقف ۳۰ میلیون تومان و اطلاع از شرایط آن، «اپلیکیشن دیجی‌پی» را دانلود و نصب و در منوی خرید اقساطی اپلیکیشن، درخواست خود را برای دریافت اعتبار ثبت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.